Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да попитам каква ВИДЕО карта мога да купя за моя добър стар компютър

CPU:Intel Pentium 4, 2933 MHz (22 x 133)GPU:Nvidia 6200 Turbocashe 256 mb (слотът за видео картата е PCI-express x16)Дъно:GA-8S649Mf Ram:2gb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та ти имаш видеокарта - Nvidia 6200

Може би иска да я смени ?

Към автора - с какъв бюджет разполагаш и какво е захранването ?

Редактирано от The_Reaver (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми нищо не е писал за смяна, казва че иска видеокарта.

правилно е написал

човека иска нещо което поне да има хардуерно ускорение

трябва да каже какво му е захранването и какъв му е бюджета

Редактирано от saentist (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам една конфигурация с P4  на 3.4 GHz ( 170х20)  и GF7600GT. Дори тая карта идва бърза за тоя процесор и то клокнат. Все пак видеото показва възможностите си при игри като Far Cry1, DOOM 3  и NFSMW 1, макар и ограничавано от процесора, особено при NFSMW.  Така, че нещо с бързината на 7600GT и дори малко по-бързо на изгодна цена,  е добро решение. В сравнение с GF6200  ще е огромен напредък. Но и ако клокнеш тоя процесор и целта ти е игри, ще може да изкараш допълнително кадри при игри, подобни на тия дето споменах. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми бюджета е около 70 лева някаде! 100 в наи лошия случей,захранването е 350 W със смяна на кондензаторите може да се дигне на 400 W

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с точно същата конф. и скоро ми дадоха една 8600 GT, но изгоря. Понеже скоро ще вземам нов комп си купих временно HD 5450 1GB DDR3 за 60 лв. И от двете останах много доволен. Подкарах CoD: MW2 и PES 2012 и куп по-нови игри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за видео карта gtx260 512 mb   ще мога ли да ги подкарам с захранване  blue storm 2 500 w

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.