Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Извинявам се за тъпия може би въпрос, но не успявам да запиша двд филм с ашампоо 12. Бихте ли ме насочили ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм работил с въпросната програма, но бих препоръчал Burn Aware Free. С два-три клика си записваш каквото пожелаеш. В случая стартираш програмата, избираш от списъка Multimedia, намираш DVD-Video, избираш си файловете които да запишеш, и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за тъпия може би въпрос, но не успявам да запиша двд филм с ашампоо 12. Бихте ли ме насочили ? 

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотна програма за записване!Филмите се записват на "Запис на данни" от панела вляво, като предварително си преименувал имената на филма и субтитрите да са еднакви.

p.s.Сега видях, че питаш за ДВД.По-горе е отговорено...

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще пробвам с показаното на принта, благодаря. Лъкибой, запис на данни не записва двд формат. А до момента не съм имал нужда да записвам филм двд, затова не знам 

А, там трябва от "прелистване" да се избере папката Video_TS ли  ?

Редактирано от Stefan Caromov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За жалост тази статия грам не ми помогна. Нямаше стъпка по стъпка това, което ме интересува, също така се отнася за много по-стара версия от тази, за която попитах. 

Сега записах един ДВД филм като прелистих до въпросната папка и импортирах папката video_ts само (то не ми даде опция да прикача и audio_TS ). Уж се записа, но дали ще тръгне на ДВД плейър, не е ясно още . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори папката AUDIO_TS, и ще видиш, че е празна :) (най-вероятно).

Пробвал съм да запиша само папката VIDEO_TS на диск, и после DVD плеърът възпроизведе филма.

А за запис на филми в DVD формат според мен е най-добре да се ползва DVDShrink .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички за оказаната помощ. Записах само VIDEO_TS и филма си тръгна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.