Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да ви питам как да си върна старта парола за там дето влизаш в настройките на рутера при мен 192.168.1.1 преди беше потребител админ парола админ но когато ми смениха интернета човека смени и паролата та изкам да разбера как да си върна старата парола трябва ми за настройките на рутера ... моля помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде по рутера имаш бутон за рестарт.Обикновенно го задържаш от порядъка на 10 секунди и рутера се рестартира напълно(всички настройки му стават default включително и паролата и името на акаунта- admin/admin)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде по рутера имаш бутон за рестарт.Обикновенно го задържаш от порядъка на 10 секунди и рутера се рестартира напълно(всички настройки му стават default включително и паролата и името на акаунта- admin/admin)

Сетих се за това ама после как ще го настроя не знам нали там попълваш с ип. Човека който го направи смени почти всичките.. а аз не съм ги запомнил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TL-WR841N  преди малко се опитах даже не ми зарежда 192.168.1.1 да не е направил нещо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TL-WR841N  преди малко се опитах даже не ми зарежда 192.168.1.1 да не е направил нещо ?

Рутерът не винаги се намира на този адрес. Може да се провери от команден ред с командата "ipconfig /all" - нужният адрес ще излезе срещу "Default Gateway".P.S. Би трябвало да се показва и в настройките на мрежата или мрежовия контролер (бил той с кабел или безжичен). Редактирано от killchain (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На TP-Link обикновено адреса им е 192.168.0.1. Провери това което е написал колегата преди мен за по-сигурно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рутерът не винаги се намира на този адрес. Може да се провери от команден ред с командата "ipconfig /all" - нужният адрес ще излезе срещу "Default Gateway". 

Default Gateway . . . . . . . . . : ::

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Default Gateway . . . . . . . . . : ::

На TP-Link обикновено адреса им е 192.168.0.1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На TP-Link обикновено адреса им е 192.168.0.1. Провери това което е написал колегата преди мен за по-сигурно.

Колегат е написал 198.168.1.1

Ако си преинсталирам рутера с диска му дали ще тръгне работата ? защото един път го ресетнах ама не се сетих за диска и го извиках да го оправи тогаз смени паролата сега ако пак го извикам ще ми е малко неудобно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обади се на доставчика и първо ги напсувай защо са ти сменили паролата, после ги питай каква е.

Това си е твоя рутер в твоята къща и никой освен теб няма право да сменя пароли на поразия и то без да ти каже или напише някъде новата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.