Премини към съдържанието
Stanimir Aleksandrov

проблем при стартирането на windows ,като всеки път ми иска да си сменя паролата

Препоръчан отговор

Здравейте на всички имам един въпрос свързан с паролата ми на компютъра. ми. При стартиране Автоматично ми излиза диалогов прозорец заявява ги че трябва да си сменя паролата  това в продължение на няколко месеца  взе да се появява сменям я и след 3 месеца пак ми изкача какво мога да направя 
искам да попитам???
2.Защо записвачката ми не може да записва дискове а само ги чете,преди време бях инсталирах  Ахампо и като го махнах вече не записвам ??/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При стартиране Автоматично ми излиза диалогов прозорец заявява ги че трябва да си сменя паролата  това в продължение на няколко месеца  взе да се появява сменям я и след 3 месеца пак ми изкача какво мога да направя 

Провери си в Контролния панел какви са ти настройките за акаунта. Ако имаш парола и не желаеш да ползваш такава, просто я изтрий.

Защо записвачката ми не може да записва дискове а само ги чете,преди време бях инсталирах  Ахампо и като го махнах вече не записвам ??/

Възможно е да се е повредила записващата глава на устройството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.