Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Ами имах проблеми с компютъра ( някои може да имат мътни спомени ) ии така и се оказа,че проблема е в дъното.Изпратиха ми чисто ново дъно и сега когато си получавам компютъра от сервиза интернета ми спира през 1 минута...Свързан съм към доставчика но през 2 минути ми спира и след 15 секунди продължавам да получавам интернет.Някои да знае от къде може да идва проблема и как да проверя или да го оправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирани ли са коректните драйвери?

Иначе,можете да се обадите и на вашият доставчик,да питате да не би при него да има някакви проблеми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При смяна на дъно дори да е същия модел е силно препоръчително  да се преинсталира ,че винаги нещо се омазва .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталиран е уиндоуса , обадил съм се на доставчика , не казаха да имат някакви проблеми а ме записаха да идват да ми го оправят.Възможно ли е да е от дъното? Предното дъно не правеше добра връзка с хард-а и забиваше а това сега.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кабела от доставчика директно в LAN картата ли влиза, или ползваш маршрутизатор ?

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ноу айдиа какво е това маршрутизатор (рутер?).Не не ползвам такова, директно в порта си влиза на дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ноу айдиа какво е това маршрутизатор (рутер?).Не не ползвам такова, директно в порта си влиза на дъното.

Нека да си проверят пач кабела дали не е прекъснат някъде, че доста често подобни дефекти правят подобни мизерии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.