Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

CPU-DualCore AMD Athlon 7550, 2500 MHz 

MB-Asus M2N78-LA (Violet)  (3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN, IEEE-1394)

nVIDIA GeForce 9100, AMD K10

RAM-DIMM1: Kingston HP5189-2180-ELC 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM  (6-6-6-18 @ 400 MHz)  (5-5-5-15 @ 333 MHz)  (4-4-4-12 @ 266 MHz) x 4 броя общо 8 гб рам имам но ОС-то ми е 32б но това е др. тема :Д

VIDEOCARD-NVIDIA GeForce GT 630  (2048 MB)

HDD-WDC WD10 EADS-65L5B1 SCSI Disk Device  (931 GB) Това ми е текущата конфигурация,но искам да я подновя с тази кажете си професионалното мнение дали е добра за игри.Основно играя игри,даже само това правя на компютъра :д Ако смятате,че някоя част не си заслужава и е по добре да се подмени с друга макар и по скъпа кажете си мнение.MB-ASROCK Z87 PRO3-200лв

CPU-i5 3470/3.2Ghz 350лв

RAM-4GB 1600Mhz A-DATA PRO-77лв

HDD- 500Gb S6 SATA 6GB/7200-100лв

Това са малко по малко от 730лв до 900 можем да варираме и все пак не се водете по това.

Това е ъпгреида които мисля да направя.Споделете си мнението.Благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното и проца не се връзват.

Нещо на по-новия сокет - напълно достатъчно и по-евтино. За игри се замисли да си смениш видеото с остатъка от парите и още толкова отгоре и ще заспи.

ASROCK H87M /BULK /1150 1 129.85 лв. 129.85 лв. I5-4570 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150 1 355.65 лв. 355.65 лв. 1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA 1 105.04 лв. 105.04 лв. 8GB DDR3 1600 GEIL BULK 1 122.40 лв. 122.40 лв. Междинна стойност: 712.94 лв. с ДДС, натрупани отстъпки: 20.25 лв. Обща стойност: 692.69 лв. с ДДС
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното не е подходящо за процесора - едното е с. 1150, а другото за с. 1155. Иначе за тези пари се взима нещо такова:

GB B85M-D3H /1150
I5-4570 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150
4GB DDR3 1600 A-DATA
SAPPHIRE DUAL-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST

Обща стойност - 891.45 лв. с ДДС

Без HDD, захранване и кутия.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си споделил захранването и кутията. Евентуално може да се ползва диска, въпреки че е зелен-бавен и неиздръжлив. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CPU-DualCore AMD Athlon 7550, 2500 MHz 

MB-Asus M2N78-LA (Violet)  (3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN, IEEE-1394)

nVIDIA GeForce 9100, AMD K10

RAM-DIMM1: Kingston HP5189-2180-ELC 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM  (6-6-6-18 @ 400 MHz)  (5-5-5-15 @ 333 MHz)  (4-4-4-12 @ 266 MHz) x 4 броя общо 8 гб рам имам но ОС-то ми е 32б но това е др. тема :Д

VIDEOCARD-NVIDIA GeForce GT 630  (2048 MB)

HDD-WDC WD10 EADS-65L5B1 SCSI Disk Device  (931 GB) Това ми е текущата конфигурация,но искам да я подновя с тази кажете си професионалното мнение дали е добра за игри.Основно играя игри,даже само това правя на компютъра :д Ако смятате,че някоя част не си заслужава и е по добре да се подмени с друга макар и по скъпа кажете си мнение.MB-ASROCK Z87 PRO3-200лв

CPU-i5 3470/3.2Ghz 350лв

RAM-4GB 1600Mhz A-DATA PRO-77лв

HDD- 500Gb S6 SATA 6GB/7200-100лв

Това са малко по малко от 730лв до 900 можем да варираме и все пак не се водете по това.

Това е ъпгреида които мисля да направя.Споделете си мнението.Благодаря ви предварително.

Компонентите,които си избрал не могат да функционират заедно.Визирам дънна платка и процесор от различни сокети. I5-3470 /3.2G/6MB/BOX/LGA1155 - 1155,Asrock Z87 PRO 3 - 1150.Трябва да бъдат с идентичен сокет 1155 или 1150.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си споделил захранването и кутията. Евентуално може да се ползва диска, въпреки че е зелен-бавен и неиздръжлив. 

Захранването е 450.Кутията в какъв смисъл?А за диска знам че е зле какъв да взема 1тб нов а този като какъв да го ползвам за игрите освен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е 450.Кутията в какъв смисъл?А за диска знам че е зле какъв да взема 1тб нов а този като какъв да го ползвам за игрите освен?

Марково ли е, или китайче?

Най-добре снимай лепенката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай марка и модел на захранването, или дай снимка на лепенката. За кутията пак дай снимки или сподели размерите и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от vankata4
      Здравейте! 
       Чудя се дали е възможно да си ъпгрейдна телефона(gt-i9301i), примерно да му сложа по-яка камера или по-як говорител? 

• от Александър Банов
      Здравейте! Реших че е време за подобрение на старата ми конфигурация компонентите са:
      Процесор- АМД А8-5500 3.2 
      Видео е вграденото- Radeon™ HD 7560D 
      Дъното- ASRock  FM2A75 Pro4
      Рама- ADATA 4GB DDR3 1600MHz
      Захранване- Thermal Master ATX12V 500W 
      Харда- Seagate BarraCuda 7200.10 250 GB.
      Както вече видяхте карам с вградената въпреки че дъното поддържа и crossfire X . Досега играех само на League of Legends, но ми писна и искам нещо друго но видеото ми не става. Търсих в ОЛХ някаква видеокарта но проблема ми е че процесора много нагрява и както съм в игра и просто спира звука картината замръзва и след около 5 сек всичко се размазва но компа продължава да върви но нищо не мога да направя единствения начин ми е да го рестартирам. И понеже копчето за рестарт ми се е счупило го правя от дъното и усещам много топлина после влизам в настройките на биоса и там гледам едни големи градуси. И всеки път като стане и като го водя на човека дето го оправя той сменя термо пастата нали ама ми излиза много скъпо да го правя това всеки 6 ти месец и се чудя няма ли някакъв друг начин? Няма ли как да купя друг вентилатор понеже тоя е който идва с  процесора и освен това кутията ми няма други вентилатори. Притеснява ме това че дори да си купя нова видео ката процесора ако прави така то е все едно. Или то може да е от самата видео карта която вградена в процесора се нагрява и за това?Не съм много наясно и зареди това се обръщам към вас.Благодаря.

• от capnemo
      Дали е време да ъпгрейднете вашата фото камера?
      Кога да ъпгрейдвате:
      1. Текущата ви камера или оборудване пречи на артистичните ви желания. Искате да постигнете конкретни артистични похвати и вашата камера не ви разрешава това. 
      2. Имате желание да минете на по-професионално ниво. Желаете да снимате професионално и/или за пари. Спорт, животни, деца, портрети... Имате нужда да "замажете" фона, снимате много кадри в секунда....
      3. Текущото ви оборудване показва възрастта си. Сензора ви е стара технология и не се представя добре при високи стойности на ИСО, обектива ви не е рязък и е модел от преди 20 години....
      4. Производителя спира поддръжката. Преди няколко месеца Канон спряха поддръжката на 5Д и посъветваха собствениците да сменят механизма на затвора. Този и подобни момента са индикатор е разумно да се замислите за нещо ново
      5.  Текущата ви техника е "хакната" за да прави това, което искате. Инсталирали сте къстъм фърмуер, ползвате преходници... Замислете се за промяна

Кога да не ъпгрейдваме:
      1. Излязъл е нов модел на любимата ви камера. Не бързайте, със сигурност старата предлага достатъчно
      2. Приятелите ви имат по-нов модел от вас. Няма смисъл да си мерите камерите, не това е нещото, което ще прави хубави снимки вместо вас.

Взаимствано от: http://digital-photography-school.com/when-time-upgrade-camera-gear/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+DigitalPhotographySchool+(Digital+Photography+School)
    • от Kernao
      Здравейте на всички!
      Честно казано, не разбирам нищо от компютри, но както се казва, човек се учи докато е жив.
      Преди година и половина ми подариха това чудо:  Цък!
      Не играя много игри, но има 1-2 които разцъкваме с приятели след работа и ми се иска да вървят без грешка ако не на най-високи настройки, то поне едно ниво под тях...
      Примерноо "Paladins" и "League of legends".

Та към главния въпрос: Възможно ли е да му се смени/добави нещо, което да подобри работата му имайки предвид сегашния му вид?

Благодаря предварително, поздрави!
    • от DarkEdge
      Здравейте, търся оценка на въпросното видео. Ще е надграждане на SAPPHIRE HD 4770 512MB GDDR5 PCI-E HDMI на дъно Z87 Extreme4. Всъщност търси се видео до 200лв за това дъно.

SAPPHIRE HD 4770 512MB GDDR5 PCI-E HDMI

Търси се поне подобно видео, но с 4К/UHD  support.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.