Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ако някой е наясно как се работи с тази програма да ми пише на лично . Трябва ми помощ с разработването на една елементарна схема с DipTrace , защото не намирам някои елементи . ПОМОЩ . Става дума за първата схема

galvani4no razdelqne.bmp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това  разгледа ли ? Вярно че няма всички компоненти,но можеш да си създадеш сам . Ако не я ползваш за нещо сериозно напълно достатъчна е безплатната версия.

Редактирано от kashchey (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това  разгледа ли ? Вярно че няма всички компоненти,но можеш да си създадеш сам . Ако не я ползваш за нещо сериозно напълно достатъчна е безплатната версия.

Разгледах го, но не ми помага . Има най-различни компоненти , но тия които аз търся не ги намирам .... за горе посочената елементарна схема 1. Моля ако някой знае къде се намират елементите да ми пише на лично за предпочитане или тук .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето  видео как се създава компонент.  За ясни отговори са нужни  по-конкретни въпроси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.