Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля, препоръчайте ми читав сервиз в София за една 4 годишна Toshiba Satellite Pro A300, която прогресивно от няколко месеца се рестартира независимо от операционната си система и май проблема й и не е в охлаждането/почистването. По възможност в сервиза да знаят какво правят и да не режат глави от кръста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз по принцип ходя в "буркан" компютърс, ама предния път бяха забравили да ми завинтят едно болче а сега последния път (миналата седмица) бяха забравили да ми свържат клавиатурата... И трябваше сам да си отворя лаптопа  да си я свържа, че не ми се минаваха пак 20км с колелото. Удоволстието струва 29лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това много "обнадеждаващо" ми звучи. Не може да няма в цяла в София един читав сервиз дето да го оправят тоя компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това много "обнадеждаващо" ми звучи. Не може да няма в цяла в София един читав сервиз дето да го оправят тоя компютър.

ДЮГ Сервиз, ул. Дунав 19. Телефон: 983 32 01

Много точни и коректни хора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.