Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Днес камерата ми изведнъж спря да работи... пробвах всичко за което се сетих и не тръгва :D

Когато пусна видео разговор със skype или в chatroulette примерно лампичката която попринцип показва, че камерата е активирана светва.... а камерата не работи... в chatroulette ми изписва, че в момента камерата не е активна.

Ще съм благодарен ако успеете да ми помогнете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай драйвърите за уебкамерата и софтуера за нея, ако го имаш и си свали от сайта отново драйвърите. Преди да инсталираш новите чистиш с Driver Sweeper след това инсталираш новите, рестартираш и трябва да си ти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И е хубаво, после да споделяяте как сте решили проблема, за да може и други потребители с подобен на вашия да прочетат темата и да си решат проблема. А не да се пускат 15 теми от различни потребители за едно и също нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми нищо не се получи... продължавам да имам проблеми... не знам, може ли да е от самата камера? както работи и спира, след време пак си тръгва :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.