Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Windows 7 , съм и имам следния проблем , като започна да свалям някакъв торент над 6Г лаптопа ми започва да бави зверски много.Процесора ми е I5 - 2.5 up 3.1 , 4рам хдд-о ми е 750.Лаптопа е сравнително нов на около година,преди около месец съм сканирал хдд-о за лоши сектори - нямаше такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7 , съм и имам следния проблем , като започна да свалям някакъв торент над 6Г лаптопа ми започва да бави зверски много.Процесора ми е I5 - 2.5 up 3.1 , 4рам хдд-о ми е 750.Лаптопа е сравнително нов на около година,преди около месец съм сканирал хдд-о за лоши сектори - нямаше такива.

A с голяма скорост ли сваля в този момент?Ако е така,можеш да ограничиш малко скороста на сваляне.Така ще се намали и бавенето на лаптопа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а с какво сваляш ?

с уторент съм  , по-принцип свалям с голяма скорост , но тази сутрин просто пуснах 2 торента по 8г да се свалят и опитах да гледам филм ,, компа направо спря , когато отворих уторента не сваляше с кои знае каква скорост , спрях и двата торента и после бяха необходими поне 10 минути че компа да влезне в нормално ползване .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.