Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, вчера интернет доставчика ми донесе рутер Tenda W311R, но за съжаление не мога да разблокирам порта за слушане за bitcommet. Направих всичко както е описано http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Tenda/W311R+/BitComet.htm , но пак не става. Моля за съвет!

Редактирано от vetchnia (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставай я тази Тенда, един от най-големите боклуци които съм виждал. Една такава отиде на боклука заради изгорял чип. В линка който си посочил, има обяснение та кое не става не разбирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставай я тази Тенда, един от най-големите боклуци които съм виждал. Една такава отиде на боклука заради изгорял чип. В линка който си посочил, има обяснение та кое не става не разбирам.

Ами не знам, всичко от началото до края направих, едно към едно, и порта си стои блокиран...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не знам, всичко от началото до края направих, едно към едно, и порта си стои блокиран...?

Да не бъркаш ип адреса на машината към която пренасочваш порта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не бъркаш ип адреса на машината към която пренасочваш порта ?

Не, от един час се занимавам с това и всичко е така както трябва да бъде, даже от начало го направих сам, без да чета статията и след като не стана я прочетох и видях, че съм действал правилно, но пак не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, от един час се занимавам с това и всичко е така както трябва да бъде, даже от начало го направих сам, без да чета статията и след като не стана я прочетох и видях, че съм действал правилно, но пак не става.

А пробва ли с рестартиране на маршрутизатора ? Провери и на този сайт, за да се увериш че ти е отворен порта на който слуша кометата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...за съжаление не мога да разблокирам порта за слушане за bitcommet.

Порта за слушане за Bitcomet.нормално го блокира стената в уиндоус!Kогато се инсталира Bitcomet ,излиза прозорец с въпрос:Дали да блокира стената,дадената програма?Ако тогава не си разрешил,порта ще бъде блокиран.Пробвай да деинсталираш и инсталираш отново програмата.Когато излезне това запитване,го разрешаваш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробва ли с рестартиране на маршрутизатора ? Провери и на този сайт, за да се увериш че ти е отворен порта на който слуша кометата.

Явно от това е проблема, всички портове които пробвах са затворени....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно от това е проблема, всички портове които пробвах са затворени....

Провери и това което те посъветва колегата Димитър 59.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери и това което те посъветва колегата Димитър 59.

Направих го това, но всеки порт който пробвам дали е отворен, ми пише че е затворен, каква може да е причината?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма друга причина, освен филтрация от доставчика, но ме съмнява чак всичките портове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма друга причина, освен филтрация от доставчика, но ме съмнява чак всичките портове.

Опитвам с случайни портове, които биткомета дава и всичките са затворени....

а на remote address в сайта кой адрес трябва да пише? 

Редактирано от vetchnia (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитвам с случайни портове, които биткомета дава и всичките са затворени....

Питах те,когато инсталираше Биткомет,на изкачащия прозорец,зададе ли да не блокира стената на уиндоус,програмата?Ако не,всички портове ще са блокирани!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питах те,когато инсталираше Биткомет,на изкачащия прозорец,зададе ли да не блокира стената на уиндоус,програмата?Ако не,всички портове ще са блокирани!

Благодаря ви за отговорите, свързах се с доставчика и ми каза, че има някакъв проблем с ИП и го смени, всичко е наред сега. ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.