Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

vetchnia

Tenda W311R блокиран порт за слушане

Препоръчан отговор

Здравейте, вчера интернет доставчика ми донесе рутер Tenda W311R, но за съжаление не мога да разблокирам порта за слушане за bitcommet. Направих всичко както е описано http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Tenda/W311R+/BitComet.htm , но пак не става. Моля за съвет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставай я тази Тенда, един от най-големите боклуци които съм виждал. Една такава отиде на боклука заради изгорял чип. В линка който си посочил, има обяснение та кое не става не разбирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставай я тази Тенда, един от най-големите боклуци които съм виждал. Една такава отиде на боклука заради изгорял чип. В линка който си посочил, има обяснение та кое не става не разбирам.

Ами не знам, всичко от началото до края направих, едно към едно, и порта си стои блокиран...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не знам, всичко от началото до края направих, едно към едно, и порта си стои блокиран...?

Да не бъркаш ип адреса на машината към която пренасочваш порта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не бъркаш ип адреса на машината към която пренасочваш порта ?

Не, от един час се занимавам с това и всичко е така както трябва да бъде, даже от начало го направих сам, без да чета статията и след като не стана я прочетох и видях, че съм действал правилно, но пак не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, от един час се занимавам с това и всичко е така както трябва да бъде, даже от начало го направих сам, без да чета статията и след като не стана я прочетох и видях, че съм действал правилно, но пак не става.

А пробва ли с рестартиране на маршрутизатора ? Провери и на този сайт, за да се увериш че ти е отворен порта на който слуша кометата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...за съжаление не мога да разблокирам порта за слушане за bitcommet.

Порта за слушане за Bitcomet.нормално го блокира стената в уиндоус!Kогато се инсталира Bitcomet ,излиза прозорец с въпрос:Дали да блокира стената,дадената програма?Ако тогава не си разрешил,порта ще бъде блокиран.Пробвай да деинсталираш и инсталираш отново програмата.Когато излезне това запитване,го разрешаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробва ли с рестартиране на маршрутизатора ? Провери и на този сайт, за да се увериш че ти е отворен порта на който слуша кометата.

Явно от това е проблема, всички портове които пробвах са затворени....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно от това е проблема, всички портове които пробвах са затворени....

Провери и това което те посъветва колегата Димитър 59.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери и това което те посъветва колегата Димитър 59.

Направих го това, но всеки порт който пробвам дали е отворен, ми пише че е затворен, каква може да е причината?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма друга причина, освен филтрация от доставчика, но ме съмнява чак всичките портове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма друга причина, освен филтрация от доставчика, но ме съмнява чак всичките портове.

Опитвам с случайни портове, които биткомета дава и всичките са затворени....

а на remote address в сайта кой адрес трябва да пише? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитвам с случайни портове, които биткомета дава и всичките са затворени....

Питах те,когато инсталираше Биткомет,на изкачащия прозорец,зададе ли да не блокира стената на уиндоус,програмата?Ако не,всички портове ще са блокирани!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питах те,когато инсталираше Биткомет,на изкачащия прозорец,зададе ли да не блокира стената на уиндоус,програмата?Ако не,всички портове ще са блокирани!

Благодаря ви за отговорите, свързах се с доставчика и ми каза, че има някакъв проблем с ИП и го смени, всичко е наред сега. ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.