Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, значи ето какъв ми е проблемът - прикачвам снимка. Това се случва под мое наблюдение за втори път. Компютърът не го позлвам само аз, баща ми също сяда и казва че е имал проблеми и при него, обаче той не разбира много много (не че аз разбирам де :D) и казва че компютърът замръзва. Той не прави нищо особено на компютъра, влиза у фейсбукО, скайп и още 1-2 сайта. Не ровя из историята дали влиза в подозрителни сайтове, но може би трябва да почна. Уиндоусът е 7ца, не е преинсталиран от над година и все се каня, ама напоследък заради тия изпити нямам много време. А, няма антивирусна, аз лично си знам къде да влизам, ама май трябва да сложа, нали баща ми и той почна откакто ми почна сесията и той да сяда на него :D. Проверявал съм има ли некви червеи с Malwarebytes anti-malware и AdwCleaner. 

Драйвери си слагам при преинсталация, т.е не съм слагам от повече от година. Дали не е излязло нещо ново и да е затова?

post-277922-0-90936300-1389701345_thumb.

Редактирано от iwaaaaailo- (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драйвери си слагам при преинсталация, само се чудя що пише АМД драйвер??? Видеото ми е АТИ Радеон 5400, нещо не схващам :D

Що ли?Защото.....  А иначе по проблема ти-пробвай с Catalyst 10.4.Като имах такава карта,с тоз драйвер бачкаше най стабилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.