Премини към съдържанието
alex_90

Проблем с актуализация

Препоръчан отговор

Здравейте телефона ми искаше актуализация и аз му позволих но сега не ми харесва менюто и всичко друго. Знаете ли как да го върна в предишното му състояние ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С префлашване на операционната система / firmware към по-ранна версия в сервиз.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С префлашване на операционната система / firmware към по-ранна версия в сервиз.

Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или връщане чрез фабрична настройка > изтрива всичко ново приложения вкл. и настройки и ги връща в първоначалната състояние на ОС. Намира се в настройките на тела.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси

А горе долу дали знаете колко ще струва ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи, ще трябва да попитате в сервиз. По-малко от 10-15 левчета едва ли ще е обаче. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или връщане чрез фабрична настройка > изтрива всичко ново приложения вкл. и настройки и ги връща в първоначалната състояние на ОС. Намира се в настройките на тела.

Пробвах не стана пак същото .

Зависи, ще трябва да попитате в сервиз. По-малко от 10-15 левчета едва ли ще е обаче. :)

Оки Благодаря

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Невъзможно. Фабричните настройки заличават всякакви промени, направени от потребителя върху OS / firmware, но операционната система или фирмуера на телефона се съхраняват във флаш паметта му, която (разбираемо) не се засяга от нулирането на тези настройки.

Редактирано от programings (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте телефона ми искаше актуализация и аз му позволих но сега не ми харесва менюто и всичко друго. Знаете ли как да го върна в предишното му състояние ?

Какъв е апарата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случайно да имате инсталиран аваст?

Не нямам .

Какъв е апарата?

Самсунг  s 2 +

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на теб, както и един друг колега ще кажа същото, а то е, че може да се върне предишната версия, но за по-сигурно не го прави вкъщи, а в някой сервиз или с оторизирана помощ от сигурен човек. Иначе рискуваш да прецакаш нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.