Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, аз пак ще нахалствам, но този проблем за мене е много важен. На скоро четах един форум и един колега беше написал програмата SPEECY. Дръпнах си я и реших да следа температурите всеки ден, но от ден на ден температурите се покачваха. Лаптопа го ползвам само за филми, музика, интернет и малко игри /леки игри/. На снимаката ще видите че температурите са високи перката не спира да върти. Какво да правя??? Благодаря предварително!!!

post-342696-0-69272300-1389708949_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвай друга програма (Aida64 например), за да видиш температурите, за да си сигурен, че са верни. Хубаво е лаптопа да се продуха, да се почисти...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз пак ще нахалствам, но този проблем за мене е много важен. На скоро четах един форум и един колега беше написал програмата SPEECY. Дръпнах си я и реших да следа температурите всеки ден, но от ден на ден температурите се покачваха. Лаптопа го ползвам само за филми, музика, интернет и малко игри /леки игри/. На снимаката ще видите че температурите са високи перката не спира да върти. Какво да правя??? Благодаря предварително!!!

Отивате на сервиз за почистване. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти нищо! Носиш лаптопа на сервиз да му се направи профилактика!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото ще занеса лаптопа на чичо доктор. Хубаво е че му изтече гаранцията 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се окаже че имате и някакво натоварване излишно. Например някой вирус копач. Проверете и за това, ако продължи да държи високи температури след почистването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.