Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,наскоро си купих телевизор Philips 32PFL3088, запаметих всички програми, но тук се появи следния проблем- започваха от 1000 и някой си, а не 1,2,3 и т.н.

На другия ден като го пуснах пък започваха от 2000 и някой си,като под 2000 изобщо нямаше нищо,на третия ден от 3000 и някой си канал и така днес каналите ми започват от 8255ти до 8460ти...

Някой има ли идея как да ги направя да започват от 1ви до 205ти,човъркал съм много из менютата, но не намерих откъде,четох и в книжката дори,също без резултат. :)

Възможно  ли е  проблема да е от кабелната ?

Редактирано от Yordanow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kазваш,че си го купил наскоро!Значи има гаранция.Използвай си я.А следващия път да смениш марката,защото темите с проблеми на Филипсите,са най-честите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kазваш,че си го купил наскоро!Значи има гаранция.Използвай си я.А следващия път да смениш марката,защото темите с проблеми на Филипсите,са най-честите.

Да, ама я разгледай темите във форума в които се препоръчва телевизор и ще видиш, че масово се препоръчва Филипс, пък после темите с проблеми за тях били най-много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ама я разгледай темите във форума в които се препоръчва телевизор и ще видиш, че масово се препоръчва Филипс, пък после темите с проблеми за тях били най-много.

Препоръчват ги търговците,защото са по евтини.За да им ги купуват!Всъщност предават добре,но никой не казва,че се развалят най-бързо,в сравнение на другите марки.Аз съм изхвърлял Филипс на една година и 2 месеца на боклука.Така са направени,че да няма поправяне.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега като преинсталирах всички канали се подредиха от 1ви,но намери само 55...Явно проблема е в кабелната.

А като го сложа на антена не намира нито 1 ефирна телевизия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега като преинсталирах всички канали се подредиха от 1ви,но намери само 55...Явно проблема е в кабелната.

А като го сложа на антена не намира нито 1 ефирна телевизия...

Абе човек разучи си телевизора и виж как правилно да си настроиш каналите.Проблема ти не е нито в телевизора ,нито в кабелния оператор!

Проблема ти е в настройките за избор за запаметяване на каналите!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

В тази тема ще се въздържа от коментар, за да не приеме никой, че само Ви обиждам.Аз също съм с Philips. И то не един, а два броя от големите модели.Нямам никакви проблеми.При техниката еднакво добре може да се случи повреда както при Philips , така и при всяка друга марка.Проблеми има и при професионалната техника от exselent клас.Също и в космическите спътници и совалки, които "гарантират" качество на 100%. А този клас е само една ...домашно битова техника.Моделите ги има във всеки един наш дом.Проблема на питащият не е сериозен, но питането му е абсолютно неадекватно. За целта си има оторизирани сервизи, а не форуми за ремонт. Поне като пишете и питате, се опитайте и да...мислите. Още повече, телевизорът му се намира в гаранция. За израза, ще се извиня, но много от Вас са абсолютно прости хора, за да търсят помощ по форумите. Поднасям на всички извиненията си, ако някой се е засегнал от думите ми!

Аз не си позволявам да пиша по теми, в които ми липсва каквато и да било компетенция!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си прочете хубаво книжлето :) да спре авт. обновяване и тн. няма да разучавам филипс менюто сега :D

ПП. а чети тук можеш и да си оправиш проблема .

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Абе човек разучи си телевизора и виж как правилно да си настроиш каналите.Проблема ти не е нито в телевизора ,нито в кабелния оператор!

Проблема ти е в настройките за избор за запаметяване на каналите!

Благодаря ти за подсказването! Ръководствата на изделията са написани за да се четат, а не да спи човек слагайки ги под възглавницата!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за подсказването! Ръководствата на изделията са написани за да се четат, а не да спи човек слагайки ги под възглавницата!

Ами уж пише,че    ,,,ровил из менюто и чел книжката,,   ма...бах таа совалка тоя Philips-тя жена ми вече знае как да настройва каналите :)

Автора-да не се обидиш ;) Сигурен съм,че и само от менюто с дистанционното ще се справиш-не е никаква философия :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... никой не казва,че се развалят най-бързо,в сравнение на другите марки.

Аз го пиша постоянно по форумите, ама никой не ми обръща внимание ... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях темата още снощи, буквално минута след като бе пусната, но не се включих с отговор по две причини - първо, че трябваше да излизам и нямах време да търся линка към решението, и второ - предпочитам вече да не се меся в такива теми, още повече, че авторът можеше и сам да намери в google отговора на питането си.

Но днес отчитам, че твърде много баласт се е насъбрал в тая тема, както и безсмислена злоба и реших да взема отношение. Снощи с кеф изхвърлих в контейнера смартфон от една много популярна масова марка, който по време на гаранционния си период бе 3 пъти на ремонт, а при последната му повреда от преди 3 дни не си и направих труда, защото гаранцията му изтече преди месец. Но не фиксирам марката, макар че вероятно всички вече сте я отгатнали.

Прочетете кое и как, пък после плюйте, господа експерти - 2-ра и 3-та серия на Филипс са брандирани, нямат нищо общо с фирмата, не и по отношение на хардуер и софтуер и покупката им е силно непрепоръчителна.

Описаният проблем е характерен за тия модели, така както е описано и решението (което е твърде елементарно за изпълнение) на проблема (линка е в коментар 8 на jonov), ама да се изсипе един самосвал с боклук на улицата е по-лесно, отколкото да се кара на бунището, нали?

Надявам се, че авторът вече си е подредил трайно каналите така, както си желае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кой ги препоръчва тея филипси, ама на тях от няколко години само марката им е "philips" иначе са китайски на TPV Technology.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека попита за копче,Вие му оплюхте балтона! Та...ще си позволя и аз да се изтропам.Слава Богу,че преди време когато започнах да се интересувам от тази ,,материя,,не съм се подвел от такива коментари (като на някои тук).Най-малкото телевизор се избира по марка!Няма добра и лоша марка (не и от водещите) а има модел ,клас,характеристики...

На много места за Sony (например) има изказвания от рода на ,,Sony не са това,което бяха,, но факт е ,че за втора поредна година флагманите на тази марка са в челните класации,дори начело в много такива за телевизор на годината!

Не подвеждайте моля хората влизайки тук във форума с такива меко казано ,,смешни изказвания,,

PP.Някой ако се чувства засегнат-да ме извини,но аз си казвам винаги това,което мисля...

PP2 .Пак казвам-въпросната марка по горе я посочих като пример (не с някаква цел!)

Няма какво да добавям по темата (не ,че това е по нея)и това е последния ми пост тук.

Лека вечер на всички... :offtopic_s:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо не ги слушай! Дълги години купувам и гледам Филипс и казвам, че няма такова качество при японеца или корееца!!! И кое им е толкова евтиното? Нормалната комбинация цена/качество е между 1500 и 2000 лв. За тази категория почти не съм чувал за оплаквания. Може би някои "козметични" проблемчета.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.