Премини към съдържанието
edyo

Hack на плейстейшън 2 scph-75001 NTSC

Препоръчан отговор

Здравейте днес си взех едно сони пс2 модел scph 75001 NTSC и вече се чувствам прецакан Публикувано изображение имам въпрос: Купил съм си преди време мемори карта която е хакната и когато я поставих на тази конзола не иска да я подкара, въпросът ми е защо? Моля ви дайте ми логично обяснения, че направо Публикувано изображение или вариант да я хакна. Един приятел има сони с чип от него качихме на ново на картата памет хака но пак не го чете :( кажете какво може да се направи за да го хакна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо "Ставай и се махай".

Очевидно няма да получа адекватен отговор. За пореден път се разочаровам от този форум няколко пъти пиша и получавам някакви неадекватни отговори. Като правите някакви теми поне помислете преди да пишете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очевидно няма да получа адекватен отговор. За пореден път се разочаровам от този форум няколко пъти пиша и получавам някакви неадекватни отговори. Като правите някакви теми поне помислете преди да пишете

Ти правилата прочете ли ги, за да пускаш "Адекватни" теми, бе момче?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес си си взел PS2? при това една от по-старите версии. Че то продават ли ги още? :eek: Хаковете идват с риска да прецакат конзолата, и губиш гаранцията ако я хакнеш. Бих те посъветвал да потърсиш в гугъл, тъй като ако споделя линк тук ще ме накажат.

П.п PS2 е доста остаряло вече - за същите пари има и PS3-ки в добро състояние 2-ра ръка. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.