Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Има ли хора който цъкат diablo 3 във eu сервера? Ако има дайте си battletag's може да по-играем :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък имам проблем , акаунтът ми е локнат  и немога да вляза , опитвам се да си го върна но забравих  имената с които регнах акаунта , някой ако може да помогне нека прати ЛС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли хора който цъкат diablo 3 във eu сервера? Ако има дайте си battletag's може да по-играем :)

Аз играя малко като остане време ;) 

аз пък имам проблем , акаунтът ми е локнат  и немога да вляза , опитвам се да си го върна но забравих  имената с които регнах акаунта , някой ако може да помогне нека прати ЛС

Регистрацията нали ти е с e-mail адрес. Отвори си сайта на battle.net и ще ти намериш там за забравена парола. Ако не си знаеш и mail-a, ще пробваш с тези който смяташ, че може да е рег. и ще ти пратят там линк за пасс-а. 

Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

знам си  и емейла  и  паролата  и  тайният отговор ,  въпросът е че за та ънлокне акаунта иска  first name  и  last name  и забравих точно какво бях написал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обърни се към близард съпорт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.