Премини към съдържанието
AlekТo

Присвояват ми профил и пишат от мое име.

Препоръчан отговор

Здравейте! Пиша понякога във форума на един медиен сайт, в който едно лице ми присвои името, при положение, че този сайт не позволява човек да си направи втора регистрация с едно и също име..и така с моя ник и моето име, поства от мое име. Забелязах, че всеки път, когато той влиза в медийния сайт, моето PC замръзва, рестартирам го, влизам отново в сайта и той е там. Помогнете ми, моля Ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Пиша понякога във форума на един медиен сайт, в който едно лице ми присвои името, при положение, че този сайт не позволява човек да си направи втора регистрация с едно и също име..и така с моя ник и моето име, поства от мое име. Забелязах, че всеки път, когато той влиза в медийния сайт, моето PC замръзва, рестартирам го, влизам отново в сайта и той е там. Помогнете ми, моля Ви.

Сайта(форума) има администратори и модератори . Те са длъжни след сигнал от твоя страна до тях да се заемат със случая.Тук в този форум също е така :) . Но тукашните модератори не отговарят за тамошния ти проблем :no-no: .

И да се надяваме че не ползваш един и същи ник и парола да много места. Това е предпоставка за пробив в сигурността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Пиша понякога във форума на един медиен сайт, в който едно лице ми присвои името, при положение, че този сайт не позволява човек да си направи втора регистрация с едно и също име..и така с моя ник и моето име, поства от мое име. 

Това какво общо има със раздела? 

Ако се съмнявате,че някой е присвоил вашия акаунт,това вече е друго.

Но въпреки това,както спомена колегата по-горе,обърнете се към персоните обслужващи въпросния сайт.

Редактирано от Lost in... (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.