Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
gery.avonavi

Търся програмист на свободна практика - php (oop, pattern design) MySQL

Препоръчан отговор

Търся програмист на свободна практика за работа по разнообразни проекти - дългосрочно.Отлично познаване на php (oop, pattern design) MySQL.  Познаването на Zend/Symfony е голям плюс.Моля изпращайте проектите по които се работили на мейл gery.avonavi@gmail.com 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А заплащане? Или безплатно? Нали знаете, че има цял раздел за обяви?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А заплащане? Или безплатно? Нали знаете, че има цял раздел за обяви?

Работи се за червен кръст. Стига с това заплащане ще му върви стажа на момчето (програмиста).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работи се за червен кръст. Стига с това заплащане ще му върви стажа на момчето (програмиста).

Казва го човека, който се хвали в авто раздела какви BMW-та имал и колко вдигали. Кажи, BMW-то си го купи с благотворителност ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,Разбира се, че срещу заплащане. Но този аспект ще се обсъди с хората, които отговарят на изискванията и чиито реализирани проекти видя.Ще се радвам ако някой от Вас реши да покаже на ЛС или по мейл с какво се е занимавал, за да коментираме нещата по-нататък.

Редактирано от gery.avonavi (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казва го човека, който се хвали в авто раздела какви BMW-та имал и колко вдигали. Кажи, BMW-то си го купи с благотворителност ли?

Ти от сарказъм не разбираш ли? !

off. BMW не съм го купил от благотворителност. Други въпроси ? ... а и не вдигат много ако ще си по спокоен. Поне за мен не е много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програмист на свободна практика за работа по разнообразни проекти - дългосрочно.Отлично познаване на php (oop, pattern design) MySQL.  Познаването на Zend/Symfony е голям плюс.Моля изпращайте проектите по които се работили на мейл gery.avonavi@gmail.com 

Ти кажи първо к'ви кинти ще даваш? :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от PopPop
      Здравейте!
      Имам нужда от малка консултация. Мой близък започна да се занимава с програмиране и съвсем в началото, с акцент върху PHP и JS. Има проблем с решаването на няколко задачи и реших да потърся помощ тук при вас. Предполагам, че няма да отнеме повече от 2-3 часа и разбира се ще заплатя за услугата. Подробностите можем да уточним на лични. Благодаря за отговорите предварително!
    • от zhekata
      Здравейте колеги, от скоро се занимавам с php и по-точно със Symfony и реших да направя един прост проект на него, но имам проблем с задаването на роля user на потребителите който се регистрират. Някой ще може ли да ми каже къде ми е грешката?
      Това е user модела:   https://pastebin.com/cHj7J0Qw
      Това е  userController-а: https://pastebin.com/pyB2Kd6K
      А това е грешката която ми дава Symfony-то:

• от Lubo81
      Здравейте , програмисти !   Ако имаме в база данни примерно за писани 2 мин и 30 сек , които ги имаме в index.php , и брояч javascript то при рефреш на страницата ще се рестартира ли брояча и ще "помни " до къде е стигнал ? Благодаря Ви !!! 
    • от sinet
      Здравейте, предлагаме временна работа която ще бъде заплащано на базата но това каквко количесто работа сте свършили и как точно.  
      Работата се сътои във редакцията на продукти в наш сайт.Работата е изключително лесна. Изискват се елементарни познания във компютърната сфера и абсолютно всеки човке с компютър и достъп до интернет може да я свърши. Свържете се със нас на лични съобщения и ще объсдим по подробно нашите инструкции за работата която предлагаме.

Хора които имат опит във сферата на Уебсайтовете и Website Developing  са с предимство!
    • от Йордан Георгиев Йорданов
      Здравейте запознах се с този форум на скоро "kaldata" и видях , че има доста разбирачи в тази свера на Дизайнерство "Уеб&Графичен" дизайн . Сайт линк натисни ТУК ! 
      Екипа които търся е следния ;
      [ Модератор ][ Дизайнер ][ Ресурси ] ( Изисквания ) 
      Дизайнер ;
      Напреднали умения с PhotoShop
      Модератор ;
      Да има поне минималния познания на програмата
      Ресурси ;
      Да има желанието да качва различни и нови ресурси в сайта 
      Към всеки член ;
      Да може да работи в екип ;
      Да има желанието и времето да се занимава ;
      Не е задължитено да сте приятен и позитивен човек  
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.