Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, регистрирах карта виза електрон тийн от дск вчера. Сега чакам кода от банковото извлечение. Кога трябва да се отрази, защото днес ходих, а нямяше такова нещо. Ще прикача снимка с извлечението по-късно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, регистрирах карта виза електрон тийн от дск вчера. Сега чакам кода от банковото извлечение. Кога трябва да се отрази, защото днес ходих, а нямяше такова нещо. Ще прикача снимка с извлечението по-късно.

24часа обикновено. Имай предвид, че такива транзакции се отразяват обикновено, да кажем, 2 пъти дневно, т.е ако примерно си се регистрирал вчера вечерта, най-сигурно иди да провериш утре по някое време.И НЕ прикачвай снимки с извлечения, нито тук, нито никъде другаде.

Редактирано от flare (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

24часа обикновено. Имай предвид, че такива транзакции се отразяват обикновено, да кажем, 2 пъти дневно, т.е ако примерно си се регистрирал вчера вечерта, най-сигурно иди да провериш утре по някое време.И НЕ прикачвай снимки с извлечения, нито тук, нито никъде другаде.

А от пейпал колко време ще ме чакат за кода? Защото то не зависи от мен, а от банката, кога ще си го отрзи. Къде точно трябва да го търся този код, защото не е уточнено, пише само за електронното банкиране, но не и на хартиено извлечение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А от пейпал колко време ще ме чакат за кода? Защото то не зависи от мен, а от банката, кога ще си го отрзи. Къде точно трябва да го търся този код, защото не е уточнено, пише само за електронното банкиране, но не и на хартиено извлечение.

Всяка транзакция си има някаква информация, която заявителят на транзакцията може да подаде. В случая пейпал попълват там кода който ти трябва. От банката могат да ти направят разпечатка и там ще я има в същият вид като от електронно банкиране. Системата е една и съща.

От пейпал чакат достатъчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ходих и пак нямаше. Беше отразено само захранването на сметката от 25лв. Когато отидох до банкомата да си проверя наличността по сметката пишеше 20.63лв. От пейпал дръпват 3лв, тогава 1.30лв. къде се губят? А възможно ли е цели 5лв. да се губят? Та нали щом вече са изтеглили пари и се вижда от банкомата не трябва ли да се види и в извлечението?

Редактирано от Rock4eto0o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Липсващите пари ако не се върнат в картата ще отидат в пейпал акаунта, така се получи при мен като я вертифицирах преди няколко години.

Плюс това аз не виждам за къде толкова си се разбързал да ти се вертифицира, все едно ще правиш сделки за стотици долари.

Дай му няколко дни и ще се появи, ако имаш интернет банкиране дори не трябва да се разхождаш до банката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 3 до 5 дни отнема банката да ти осчетоводи трансфера и да си видиш кода . В Райфайзен има графа Блокирани и там веднага можеш да го видиш в ДСК не става и ще чакаш . И най-добре си пусни едно онлайн пасивно банкиране и си проверявай от вас да не се разкарваш постоянно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 3 до 5 дни отнема банката да ти осчетоводи трансфера и да си видиш кода . В Райфайзен има графа Блокирани и там веднага можеш да го видиш в ДСК не става и ще чакаш . И най-добре си пусни едно онлайн пасивно банкиране и си проверявай от вас да не се разкарваш постоянно .

Ами, трябва ми за да поръчам нещо от ebay и да направя още едно плащане по друга причина, до понеделник. За това бързам толкова. А от банката днес ми казват, че за електронното банкиране трябва родителят. за първи път чувам такава глупост. Картата (разплащателната сметка) се води на мое име, нося лична карта и други документи, но въпреки всичко трябвало родител. Както и да е. Там ще ме запомнят, всеки ден ходя за извлечение :D Надявам се утре вече всичко да си е окей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

що не активираш електронното банкиране и не спреш да се занимаваш с олигофрени ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес тичах отново до банката и вече всичко си беше излязло. Най-сетне. Активирах си акаунта и имам още един въпрос: имам ограничения за получаване на пари и още едни други. От пейпал искат да се идентифицирам, но не съм сигурен какви документи трябва да изпратя. Ако някой се е занимавал да пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.