Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не е нужно да притежваш скъпа кутия за да имаш добър кейбъл мениджмънт.

Ето какво може да се постигне със стара JNC кутия.

post-29942-0-57422300-1389803493_thumb.j

Искрени благодарности на nikigames!

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова тъпа тема,че просто не е истина. Има си тема за това да покажеш как ти изглежда кутията... И да,нормално с всяка кутия да можеш да си оправиш кабелите,стига да имаш акъл.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, тогава ще ви оставя да отговаряте на темите създадени от тийнейджъри които искат лаптоп за игри с бюджет 700 лева щом са ви по-интересни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този "кейбъл мениджмънт"(щото си нямаме български думи та ползвате такива "криволяци") в твоя случай няма никакъв ефект, освен визулален за теб. След като нямаш въздушен поток в кутията, дали ще са подредени кабелите или не, ефекта е нулев. Сложи един вентилатор поне пред харда, ще му смъкнеш едни 10 градуса лятото. То ясно че най-тежкото приложение е фейсбук, но все пак :D

Редактирано от slav40 (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я се скрийте !!! Какво нападате човека ??? DeathSkull - човека има по-добър кейбъл мениджмънд от теб и твоята CM 431 ;) И какво му е полезното на FAKE темите ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво за подредбата колега! Защо да даваме маса пари за нови кутии, като можем да вдъхнем нов живот в старата, стига да не е раздрънкана. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я се скрийте !!! Какво нападате човека ??? DeathSkull - човека има по-добър кейбъл мениджмънд от теб и твоята CM 431 ;) И какво му е полезното на FAKE темите ?

Хахахахах, ще предам на Xigmatek че вече имат кутия CM 431 :D

Slav40, питам ,защото той видеокарта няма,ама ССД - задължително!! Смешна работа.

Редактирано от DeathSkull (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Slav40, питам ,защото той видеокарта няма,ама ССД - задължително!! Смешна работа.

Ти си смешен. И то доста. :D

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахахах, ще предам на Xigmatek че вече имат кутия CM 431 :D

Кое по-точно е смешното, че не вдявам. И аз съм с вградената видео карта, и си имам и SSD. И машината си ми лети. Какъв е проблема, че и е смешен даже?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.....

Няма външно видео щото не му тряба тъй като не играе игри. А SSD-то има огромен ефект в работата на един компютър. Kойто е работил на комп със SSD няма да търпи и мунита операционната система да е на hard.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.