Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Gangosa

Характеристика за трафо на Technics SU-V303

Препоръчан отговор

Добър вечер един приятел ме помоли да му потърся схема на техникс

Намерих за SU-V505 но за 303 не .Положението е такова , че му е занесен за ремонт и трансформатора му е изгорял и не може да му замери напреженията и за това ме накара да търся схема да установя напреженията , но ударих на камък за съжаление и не можах да му помогна 

Значи или ми трябват напреженията за този трансформатор или да ми предложите магазин от който да закупя трафо за този модел благодаря

на отзовалите се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има, но са платени. Най-нахалното което намерих беше да искат 5 долара за някакъв си PDF файл.

Единствения вариант е да потърсиш човек от някой форум/и който има този модел да измери напреженията и да ти ги каже/напише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да за съжаление е отваратително защитена информацията точно за този модел и аз минах през тоя платения ужасна политика нямам думи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени сервиза и не философствай!!!

Замерването става с камъни и други предмети!

Обикновено тези трансформатори имат термофус и който е в час знае да се оправи с това. Естествено, без смяна и пренавиване. А за да стане това обикновено има причина, която трябва да се отстрани.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.