Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте.

Бихте ли ми казали как да се спася от newnext.me, който бил част от modogenie.

С  част от задачата се справих но остана една папка,която не се трие с нищо и тя е newnext.me

Кажете моля как или с кой итструмент да се справя???? :help wanted3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

С  част от задачата се справих но остана една папка,която не се трие с нищо и тя е newnext.me

Unlocker 1.9.2

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това чудо се опъна здраво на  unlocker-ите, но пък Dr.Web cureit го "изплющя" здраво!!!!  Премахнах го!!!!

Сега ще си направя някои допълнителни проверки за гадинки.

Благодаря за светкавичните предложения, за отделеното време :wors:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това чудо се опъна здраво на  unlocker-ите, но пък Dr.Web cureit го "изплющя" здраво!!!!  Премахнах го!!!!

Сега ще си направя някои допълнителни проверки за гадинки.

Благодаря за светкавичните предложения, за отделеното време :wors:

Според мен минете от тук http://www.kaldata.com/forums/topic/132819-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%B8-%D0%B5-%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F-%D1%81%D0%B5%D0%B3%D0%B0/

Или си истеглете спасителен диск https://www.google.bg/search?q=rescue+cd&oq=rescue+cd&aqs=chrome..69i57j0j69i60l2j0l2.9521j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=antivirus+rescue+cd+iso

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не изпадаме в параноя. Според Dr.Web cureit, Avast, SAS, MBAM, ESET online - Вируси и заплахи няма. Системата пък си работи чудесно!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

До момента Китайския инструмент  PCHunter  няма случай да не се е справил.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До момента Китайския инструмент  PCHunter  няма случай да не се е справил.

Всъщност има един, но ситуацията е малко сложна за описване...там за мое учудване се справи друго китайско творение - WIN64AST :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко ще изляза от темата, но така или иначе сме я подкарали.

Оф, тия творения - някои от тях май самите те  се държат като вируси т.е след работата на Dr. Web cureit, то AVAST изрева  за Win32 gen. Другите предложени инструменти не успях да изпробвам и искренно се надявам това да не се случи скоро. Може би са в пъти по добри от използвания от мен. Не мога да коментирам.

Както и да е! Проблема е решен!

Проверих системата за вируси и заплахи с няколко инструмента, които споменах по - горе. Не наблюдавам неизвестни папки, файлове, записи в регистъра. Няма натоварващи процеси.

Дано темата е била полезна и за други колеги изпаднали в подобна ситуация.

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко ще изляза от темата, но така или иначе сме я подкарали.

Оф, тия творения - някои от тях май самите те  се държат като вируси т.е след работата на Dr. Web cureit, то AVAST изрева  за Win32 gen. Другите предложени инструменти не успях да изпробвам и искренно се надявам това да не се случи скоро. Може би са в пъти по добри от използвания от мен. Не мога да коментирам.

Както и да е! Проблема е решен!

Проверих системата за вируси и заплахи с няколко инструмента, които споменах по - горе. Не наблюдавам неизвестни папки, файлове, записи в регистъра. Няма натоварващи процеси.

Дано темата е била полезна и за други колеги изпаднали в подобна ситуация.

Norton ли пропусна този вирус ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Norton ли пропусна този вирус ?

Не, не!!!

От както се помня, то единствено съм ползвал ESET  или AVAST. В момента използвам AVAST.

За да не се изпообъркаме обаче, то моля прочетете всички мои постове в темата ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.