Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Вече пуснах много теми някои хора ме знаят.Реших да дам още някой лев и да си купя и видеокрта.Проблема идва при избирането.Конфигурацията е:

2X4G DDR3 1600 GEIL EVO VELOCE

AMD A8-6600K X4/3.9GHZ/FM2/BOX

ASROCK FM2A55M-HD

Гледах в сайта на AMD кои видеокарти се поддържат ,но реших да се консултирам и с вас,защото не съм сигурен с коя точно видеокарта ще имам най голяма производителност.Ако съм пропуснал нещо питайте!

Чакам вашите предложения  :) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пропуснал си да споменеш бюджет! За Dual Graphics не се оглеждай щом сега не си доволен. Какви игри смяташ да играеш и на каква резолюция?

Едит: а захранването какво е? А кутията?

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пропуснал си да споменеш бюджет! За Dual Graphics не се оглеждай щом сега не си доволен. Какви игри смяташ да играеш и на каква резолюция?

Едит: а захранването какво е? А кутията?

Частите които съм описал ги купих днес.Сега инсталира Windows-а даже не съм пробвал PC то още но реших да си купя и видеокарта захранването е старо но ще купя ново.Игрите по новите.Бюджет имам но предлагайте всичко.За резолюцията не ме вълнува толкова много!

П.ПЗахранването е Forton 350w но ще взема нещо около 500-600W според мен ще стигнат

Кутията не мога да я намеря 

П.П 2/ КУТИЯ СНИМКА

Редактирано от Гено Митев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Частите които съм описал ги купих днес.Сега инсталира Windows-а даже не съм пробвал PC то още но реших да си купя и видеокарта захранването е старо но ще купя ново.Игрите по новите.Бюджет имам но предлагайте всичко.За резолюцията не ме вълнува толкова много!

П.ПЗахранването е Forton 350w но ще взема нещо около 500-600W според мен ще стигнат

Кутията не мога да я намеря 

Важно е,че си написал компонентите,които са закупени.Също е от значение каква резолюция ще ползваш и разбира се бюджета,могат да ти предложат графична карта за 100 лв.както и за 1300.Какво стана с предложенията в предишната ти тема,обърна ли им поне малко внимание?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прибързал си с тая тема! Първо го пробвай компа. Може пък да те удовлетвори. И така без бюджет не става! Кутията гледам идва със захранване, а ти пишеш, че имаш Фортрон? Без да се обиждаш, но кутията не става. Май доста неща ще трябва да сменяш!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Важно е,че си написал компонентите,които са закупени.Също е от значение каква резолюция ще ползваш и разбира се бюджета,могат да ти предложат графична карта за 100 лв.както и за 1300.Какво стана с предложенията в предишната ти тема,обърна ли им поне малко внимание?

Еми като цяло за всичко бях задал въпроси,и реших че за моя бюджет товя е най дборото.Та колкото до резолюцията не разбирам попринцип сега играя на 1280x1024.Бюджет до 200 лева!

П.ПКато цяло си прав ще го пробвам но исках да знам какво мога да си купя като видео ако ми е нужно!Аз сам си знам че кутията не става :D

Може и да поизчакам както казваш може да излезе нещо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога ще я купуваш видеокартата? Вграденото видео е достатъчно производително. Иначе За 200 лв. 7770 или 260X за малко отгоре. Или някоя налична 7790.

п.п Кутията си е добра за такъв тип система.

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако ми предложите нещо може би до седмица!

може ли да давате линкове направо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло го тествах и не е зле без видеокарта стига ми за сега.Може би като ми потрябва видеото тогава ще го взема :) Мерси за отговорите !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.