Премини към съдържанието
GLARUS66

Изчезна ми папка (Е:\) от компютъра моля помагайте !

Препоръчан отговор

Здравейте!

Изчезна  много важна папка за семейството ни , целия дял (Е:)  около 20Gb снимки и клипове на малкия. Всичко от както се е родил до сега 2г.и половина ей така си ги няма никъде.Помогне те ми че жената реве вечи два дена.Пробвах с няколко програми за откриване на изтрити файлове, но всичките ми изкат ключ.Предложете ми някоя безплатна програма да пробвам.

Ако има някой от Варна и може да помогне ще си платим , Не ни се дават чак пък 60$ за ключ.

Благодаря предварително !.Успех на всички ! 0889364540 Ицо

Редактирано от GLARUS66 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Изчезна  много важна папка за семейството ни , целия дял (Е:)  около 20Gb снимки и клипове на малкия. Всичко от както се е родил до сега 2г.и половина ей така си ги няма никъде.Помогне те ми че жената реве вечи два дена.Пробвах с няколко програми за откриване на изтрити файлове, но всичките ми изкат ключ.Предложете ми някоя безплатна програма да пробвам.

Ако има някой от Варна и може да помогне ще си платим , Не ни се дават чак пък 60$ за ключ.

Как така са изчезнали, изтрити са и от кошчето или дял E kне го виждате?Пояснете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Ако са изтрити и не си записвал нищо върху дяла от диска използвай Active File Recovery Professional за да си ги възстановиш.Използвал съм я и знам,че възстановява всичко изтрито(стига да не си записвал нищо на мястото което ще възстановяваш).На ЛС съм ти изпратил линк за да си я свалиш.

ПП:Както написа elleena възстановените файлове трябва  да се запишат на друг дял.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така имай предвид, че възстановените файлове трябва  да се запишат на друг дял.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така имай предвид, че възстановените файлове трябва  да се запишат на друг дял.

Да.Благодаря за уточнението,пропуснал съм да го напиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря! Ще пробвам всичко което ми казвате. Изобщо никъде не се вижда Е-то и байтовете ги няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря! Ще пробвам всичко което ми казвате. Изобщо никъде не се вижда Е-то и байтовете ги няма.

Чакай малко.Изобщо ти го няма дяла ли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като влезете в  DIsk Management ( десен бутон върху My Computer / Manage / DIsk Management ) виждате ли дял Е и какво пише в него ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ос? Ако е Windows 7 напишете dsk в старт-менюто и отворете първият показал се резултат. След това можете да направите снимка с PrintScreen. Трябва да се покаже нещо такова:Публикувано изображение

Редактирано от rado99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като влезете в  DIsk Management ( десен бутон върху My Computer / Manage / DIsk Management ) виждате ли дял Е и какво пише в него ?

То със това се почва !

Иначе ми се струва не са му били толкова ценни тези неща на автора щом само там ги държи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип си имах три дяла C / D / E сега там където ме накара да проверя няма дял Е но има някъкъв ( 2 ) 25.04GB NTFS Healthy (Unknown Partitic) в трето прозорче и мисля че толкова GB беше изчезналият ми раздел (Е)

С ХР съм , и да няма го Е: дялът никъде.

Редактирано от GLARUS66 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип си имах три дяла C / D / E сега там където ме накара да проверя няма дял Е но има някъкъв ( 2 ) 25.04GB NTFS Healthy (Unknown Partitic) в трето прозорче и мисля че толкова GB беше изчезналият ми раздел (Е)

С ХР съм , и да няма го Е: дялът никъде

Дайте десен бутон на мишката върху този дял и му определете буква.

Но не бързайте с още,защото не съм много сигурен какво ще стане с информацията на този дял.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте десен бутон на мишката върху този дял и му определете буква.

Но не бързайте с още,защото не съм много сигурен какво ще стане с информацията на този дял.

Здравей !

Пробвах но ми дава само /delete logical drive.../   и   / help /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с тази програма.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички Колеги .

Изтеглих си ценните файлове с предложената от Колегата 

Iliyan Georgiev програма на който най-много искам да благодаря.

Сега целта ми е да си открия / възстановя изгубения раздел (Е) , че там ми се губят 23Gb    

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.