Премини към съдържанието
  • ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Sarditata
      Здравейте, любезни хора! Вече имам блог, който засега пълня с информация. Имам два въпроса - първият е - Google ми предложи 130 лева, с които да се рекламирам. Зачетох се в ситните букви и май се оказва, че аз първо трябва да си плата, пък след това ще мога да не плащам за рекламата. Познавате ли тази оферта, има ли смисъл?
      Второ ми питане е за кутийката Видимост на сайта за търсещи машини. На клиповете, които гледах за настройтиге на блога, не тикват. Може би има причина?
      Благодаря предварително, винаги сте били много търпеливи към мен!

• от mywebsitegeek
      Това може да е интересно за някои хора: https://mywebsitegeek.com/2018/07/05/тест-на-споделен-хостинг-с-wordpress/
      Ще добавям още компании с времето, като ще го сравня и с резултати спрямо $5 VPS в Amazon или Digital Ocean.
      Идеята ми е да направя нещо като списък с всички популярни компании в България. Никой не ми плаща, акаунтите си ги купувам аз, та ще се опитам на месец да добавям по 1-2 фирми. Макар че от интересните почти не останаха
      Идните дни ще добавя coolicehost. Фирмата е българска, за това ще я включа.
      Теста не е перфектен, прост сисадмин съм. Отворен съм към подобрения
    • от PopPop
      Здравейте!
      Имам нужда от малка консултация. Мой близък започна да се занимава с програмиране и съвсем в началото, с акцент върху PHP и JS. Има проблем с решаването на няколко задачи и реших да потърся помощ тук при вас. Предполагам, че няма да отнеме повече от 2-3 часа и разбира се ще заплатя за услугата. Подробностите можем да уточним на лични. Благодаря за отговорите предварително!
    • от zhekata
      Здравейте колеги, от скоро се занимавам с php и по-точно със Symfony и реших да направя един прост проект на него, но имам проблем с задаването на роля user на потребителите който се регистрират. Някой ще може ли да ми каже къде ми е грешката?
      Това е user модела:   https://pastebin.com/cHj7J0Qw
      Това е  userController-а: https://pastebin.com/pyB2Kd6K
      А това е грешката която ми дава Symfony-то:

• от Lubo81
      Здравейте , програмисти !   Ако имаме в база данни примерно за писани 2 мин и 30 сек , които ги имаме в index.php , и брояч javascript то при рефреш на страницата ще се рестартира ли брояча и ще "помни " до къде е стигнал ? Благодаря Ви !!! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.