Премини към съдържанието
Person

Облъчна услуга на Mail.ru- 1 Tb

Препоръчан отговор

Здравейте! Не знам да ли е мястото да публикувам тази тема тук, но това е много ценно за притежателите на таблети. Mail.ru предлага облъчна услуга до 20.01.2014г., всеки който се рег. и качи нещо в облака, получава 1 Tb, това никой друг не го предлага. Вижте по-подробно на http://cloud.mail.ru .

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остават още 2 дни, възползвайте се!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тая, за която в друг форум писаха/се оплакваха как след качването на 10-20GB не можеш да качиш повече ли става въпрос?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тая, за която в друг форум писаха/се оплакваха как след качването на 10-20GB не можеш да качиш повече ли става въпрос?

Аз в момента съм качил 11,74Gb а ми остават още до 1024Gb...Ти си реши....Но това е до 20.01.2014г.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се къде е уловката. 

Напълно безплатни неща няма, а 1ТВ е много.   :no-no: Трябва да имат някаква идея как да си осребрят средствата които ще се наложи да инвестират за да осигурят възможност за съхранение на такъв голям обем данни. Поне за сега не успях да се ориентирам къде е "ключа от бараката".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се къде е уловката. Напълно безплатни неща няма, а 1ТВ е много.   :no-no: Трябва да имат някаква идея как да си осребрят средствата които ще се наложи да инвестират за да осигурят възможност за съхранение на такъв голям обем данни. Поне за сега не успях да се ориентирам къде е "ключа от бараката".

На руснаците Коледата е на 06.01.2014г. може би това е повода(официално), а иначе във всичко се опитват да бъдат пред американците (и в много случаи успяват, все пак при тях са ресурсите).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има ли срок за услугата 1TB?

Здравейте!Не знам да ли е мястото да публикувам тази тема тук, но това е много ценно за притежателите на таблети. Mail.ru предлага облъчна услуга до 20.01.2014г., всеки който се рег. и качи нещо в облака, получава 1 Tb, това никой друг не го предлага. Вижте по-подробно на http://cloud.mail.ru .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Срок за регистрация има - 20.01.2014 година. А за ползване - НАВСЕГДА!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен не ми стана ясно обаче, дали до настъпването на дата, или до изтичане на деня. Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

На мен не ми стана ясно обаче, дали до настъпването на дата, или до изтичане на деня.

Датата е до 20.01.2014 год. 23.00 часа РУСКО ВРЕМЕ - /2 часа разлика/ или казано по нашенски- 21.00 часа българско време!

Регистрация може да се направи и ако имате акаунт на  mail.ru. Направо на него и ще се добави към сайта автоматично, при условие, че качите няколко фотографии/по ваш избор/ Услугата я пробвах и работи без проблем и на компютрите ми и на мобилният телефон . За андроид, я има в маркета или на посочената от мен страница. До сега не съм срещал никой да предлага услуга от 1 терабайт безплатно. А някой питаше за разни уловки! Нека помисли добре, каква е уловката!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кражба на данни!

Датата е до 20.01.2014 год. 23.00 часа РУСКО ВРЕМЕ - /2 часа разлика/ или казано по нашенски- 21.00 часа българско време!

Регистрация може да се направи и ако имате акаунт на  mail.ru. Направо на него и ще се добави към сайта автоматично, при условие, че качите няколко фотографии/по ваш избор/ Услугата я пробвах и работи без проблем и на компютрите ми и на мобилният телефон . За андроид, я има в маркета или на посочената от мен страница. До сега не съм срещал никой да предлага услуга от 1 терабайт безплатно. А някой питаше за разни уловки! Нека помисли добре, каква е уловката!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Датата е до 20.01.2014 год. 23.00 часа РУСКО ВРЕМЕ - /2 часа разлика/ или казано по нашенски- 21.00 часа българско време!Регистрация може да се направи и ако имате акаунт на  mail.ru. Направо на него и ще се добави към сайта автоматично, при условие, че качите няколко фотографии/по ваш избор/ Услугата я пробвах и работи без проблем и на компютрите ми и на мобилният телефон . За андроид, я има в маркета или на посочената от мен страница. До сега не съм срещал никой да предлага услуга от 1 терабайт безплатно. А някой питаше за разни уловки! Нека помисли добре, каква е уловката!

Има я в Google Play, търси: cloud или Облако Мail.ru.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Кражба на данни!

Аз лично не се притеснявам от това! Защо? Защото не съм нито Бил Гейт, нито Абрамович, нито който и да е милиардер.Ползваш ли ИНТЕРНЕТ - в каквато и да било негова форма, никой не ти дава гаранция, че си защитен на 100%. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговора ми беше в контекста на това, къде е уловката?;-)

Аз лично не се притеснявам от това! Защо? Защото не съм нито Бил Гейт, нито Абрамович, нито който и да е милиардер.Ползваш ли ИНТЕРНЕТ - в каквато и да било негова форма, никой не ти дава гаранция, че си защитен на 100%. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Има я в Google Play, търси: cloud или Облако Мail.ru.

Понеже си ме цитирал да отговоря. Не ми е необходимо нищо да търся. Имам акаунт на mail.ru от 2002 година и получавам за всичко подробна информация. Имам и регистрацията, направена преди няколко дена. Ако не е насочен поста към мен, се извинявам!

Мястото е само за снимков материал с максимален обем на всяка снимка - 2 мегабайта. Могат да се качват поединично или до 99 наведнаж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кражба на данни!

В момента качвам на 55% 10 гб контейнер на jetico щом като имат свободна процесорна мощ защо да не се пробват. Пък дали си заслужава ... те си решават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щях да ги призная, ако го бяха направили каквото качиш там, да не е необходимо да го имаш и на компа си, но това е положението...на харизан кон зъбите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега не съм срещал никой да предлага услуга от 1 терабайт безплатно. 

Flickr предлага 1TB за качване на снимки, напълно безплатно. Иска се само регистрация. Няма ограничение от 2MB за файл. 

Недостатъкът е, че качването, свалянето и триенето са сложно направени.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кражба на данни!

Мярнах Mail.ru на един от публикуваните слайдове от Сноудън.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, да можеше да се направи регистрация без задължителното условие да се ползва тяхната е-поща. Бих пробвал, но не ми се отварят беброй акаунти тук или там на които след време ще загубя дирята! Нещо и вяра нямам на "братушките"!?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ех, да можеше да се направи регистрация без задължителното условие да се ползва тяхната е-поща. Бих пробвал, но не ми се отварят беброй акаунти тук или там на които след време ще загубя дирята! Нещо и вяра нямам на "братушките"!?!?

Аз като имам повече от 12 години техни 3 регистрации съм бил винаги много доволен и никога не съм имал проблем точно с mail.ru.Не ми е ясно от какво толкова се притеснявате. "Rude Boy" е посочил друг сайт. Пробвай с него ако ти се налага! А между другото, техният ""Agent"" е далеч по добър от Skype, на който са се хвърлили куцо и сакато.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като имам повече от 12 години техни 3 регистрации съм бил винаги много доволен и никога не съм имал проблем точно с mail.ru.Не ми е ясно от какво толкова се притеснявате. 

Принципно използвам gmail акаунт, но който държа и не смятам да променя / заменям. Иначе съм отварял много други акаунти с цел да изпробвам една или друга услуга, но в последствие съм им загубвал дирята. Гугъл също имат облак който и използвам, но това което поредлагат руснаците е доста по атрактивно. Безплатни обяди няма и тук в темата ясно бяха обозначени някои ограничения и условия. 

Инак всичко руско в интернетпространството ме притеснява и то не без основание защото повечете ми беди са настъпвали благодарение на това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Принципно използвам gmail акаунт, но който държа и не смятам да променя / заменям. Иначе съм отварял много други акаунти с цел да изпробвам една или друга услуга, но в последствие съм им загубвал дирята. Гугъл също имат облак който и използвам, но това което поредлагат руснаците е доста по атрактивно. Безплатни обяди няма и тук в темата ясно бяха обозначени някои ограничения и условия. 

Инак всичко руско в интернетпространството ме притеснява и то не без основание защото повечете ми беди са настъпвали благодарение на това

Щом знаеш къде и за какво "ровиш" не би трябвало да се притесняваш. Моето мнение е коренно различно по въпроса за всичко руско. Всеки си решава сам, как да действа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никъде няма безплатен обяд, като си отваряш пощата, ще им четеш и рекламите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.