Премини към съдържанието
hollywood_girl

Малко помощ за едно необичайно пожелание

Препоръчан отговор

Здравейте!Обръщам се към този форум за една малко необичайна молба.Моя приятелка е голяма фенка на Владимир Карамазов.Този месец ще ходи на негово представление и иска да му подари малък подарък.Купила е страхотна картичка и не знае какво пожелание да напише.Аз имам няколко предложения , но решихме да се обърнем и към вас за малко идеи.Какво би било подходящо да напишем.Ще сме Ви много благодарни Публикувано изображение))) Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като е картичка, а тя предава лично послание до получателят й смятам, че съдържанието трябва да остане такова и съответно да се напише това, което наистина иска тя да му каже или пожелае, а не да се търси нещо на готово или още повече, както искаш ние да напишем такова.

Edit: Ако му е наистина такава голяма фенка каквато твърдите, не виждам проблем в писането на послание.

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е ,но просто не знаем как да го му го поднесем..Не мисля ,че е лошо да потърсим идеи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е ,но просто не знаем как да го му го поднесем..Не мисля ,че е лошо да потърсим идеи...

Групита :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.