Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам дъно Asus H61M-K, socket 1155,каква е най-евтината конфигурация за домашен комп с него? :(

Имам дъно Asus H61M-K, socket 1155,каква е най-евтината конфигурация за домашен комп с него? :(

Също имам кутия и захранване 450w.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е бюджета.освен дъното,няма ли още кутия от стар компютър,или пък захранване.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е бюджета.освен дъното,няма ли още кутия от стар компютър,или пък захранване. 

Бюджета е максимално най-ниският ;) Трябва ми за чат :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Междинна сума eMAG  -  28496 лв. с безплатна доставка

и по-евтина, но доставка не е включена:

Обща стойност - 222.16 лв. с ДДС
Редактирано от ganio (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Обща стойност - 197.03 лв. с ДДС

От това по-евтино,здраве му кажи.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Мерси :*

Количка

Мерси :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

И аз бях набрал тези^.С Windows 7 32.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси :*

Моля,пак заповядайте.Утре ще съм избръснат. :mark:

Сега ще си лягам,че довечера съм извънредно нощна смяна.Лек и приятен ви ден.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

g1620 -60лв. от емaг с безплaтнa достaвкaGEIL 4GB DDR III 1600 /BULK/ -60лв. от скaйTOSHIBA 1000GB 7200rpm 32MB SATA III - 100лв. от скaйОбщо 220лв. Кaто имaш голям хaрд и 4Гб пaмет зa използвaнето нa 64 битовa оперaционнa системa.Трябвa дa знaеш , че всички предложени процесори нaй-вероятно ще искaт ъпдейтвaне нa биосa нa дъното!Линкове към продуктите не съм тaгвaл понеже пишa от телефон!

Редактирано от playalistic (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

g1620 -60лв. от емaг с безплaтнa достaвкaGEIL 4GB DDR III 1600 /BULK/ -60лв. от скaйTOSHIBA 1000GB 7200rpm 32MB SATA III - 100лв. от скaйОбщо 220лв. Кaто имaш голям хaрд и 4Гб пaмет зa използвaнето нa 64 битовa оперaционнa системa.Трябвa дa знaеш , че всички предложени процесори нaй-вероятно ще искaт ъпдейтвaне нa биосa нa дъното!Линкове към продуктите не съм тaгвaл понеже пишa от телефон!

А тази видео карта,пасва ли? http://www.emag.bg/video-karta-asus-ati-radeon-hd-5450-1024mb-gddr3-64bit-dvi-hdmi-pci-e-eah5450-silent-di-1gd3-lp/pd/EM2F2BBBM/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Видео кaртa не ви трябвa - в процесорa имa интегрирaн грaфичен чип ,нaпълно достaтъчен дa зaдоволи вaшите нужди.Имaм същия процесор нa мултимедийното пц и върши стрaхотнa рaботa, дори подкaрвa и 3д видео без проблем!
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео кaртa не ви трябвa - в процесорa имa интегрирaн грaфичен чип ,нaпълно достaтъчен дa зaдоволи вaшите нужди.Имaм същия процесор нa мултимедийното пц и върши стрaхотнa рaботa, дори подкaрвa и 3д видео без проблем!

Супер :):*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси :)

А видео карта ? 

Щом ще е за "чат"-каквото е в проца е достатъчно (както се изказа колегата^),като една плочка 2 gb ram си стигат за Win 7-32.Ако ще се цъкат игрички,тогава-друг процесор Intel i3 3240/50,видео с GDDRHD 7730/7750/7770/7790,още една плочка рам-2х2/4GB и дано захранването да не е яркожълто.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"johny01" внимавай да не те разцелуват и теб. :D  Това в кръга на шегата. ;)

Jotto,мина отдавна времето да търся моминското благоволение,а 20годишните спрях и да ги заглеждам,че може и да са ми деца. :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<пълен off>

Моля,пак заповядайте.Утре ще съм избръснат. :mark:

Сега ще си лягам,че довечера съм извънредно нощна смяна.Лек и приятен ви ден.

Синдром "ИТ форум и женски аватар". Някой за съдействие да напишем статия в българското Wiki?

Не е истина как го предчувствах още от първият пост.

<пълен off />

Редактирано от programings (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже това  http://zelka.org/forums.php?action=viewtopic&topicid=159442  описание ,дали е точно? :(

сложи му win 7/8 32 bits

Редактирано от mrazqmakaroni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже това  http://zelka.org/forums.php?action=viewtopic&topicid=159442  описание ,дали е точно? :(

Описанието е точно, обаче няма никакъв смисъл от Windows XP поради ред причини. Освен това не бих препоръчал 2GB RAM, ще стигне за ОС, обаче съм сигурен, че след 4-5 месеца ще се задъха, когато се насложат още 10-15 програми поне, работещи едновременно. С вградено видео в процесора, което няма собствена памет, още повече. Не е скъпа една 4GB плочка и ще се спести купуването на още еднa 2GB след няколко месеца, когато се окаже, че тази не достига.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Описанието е точно, обаче няма никакъв смисъл от Windows XP поради ред причини. Освен това не бих препоръчал 2GB RAM, ще стигне за ОС, обаче съм сигурен, че след 4-5 месеца ще се задъха, когато се насложат още 10-15 програми поне, работещи едновременно. С вградено видео в процесора, което няма собствена памет, още повече. Не е скъпа една 4GB плочка и ще се спести купуването на още еднa 2GB след няколко месеца, когато се окаже, че тази не достига.

И да и-не.Слагал/работил съм на двуядрен с вградена със 7ца 32,на 1 ГБ е мъка,на 1.5-също,но на 2 ГБ-бива;в момента съм на двуядрен с вградена и една плочка 2 ГБ-за чат и леки програми си пее;който иска игри или спец.програми-да си прави компа според тях.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да и-не.Слагал/работил съм на двуядрен с вградена със 7ца 32,на 1 ГБ е мъка,на 1.5-също,но на 2 ГБ-бива;в момента съм на двуядрен с вградена и една плочка 2 ГБ-за чат и леки програми си пее;който иска игри или спец.програми-да си прави компа според тях.

Да де, ама нали си съгласен, че всеки ползва компютъра си по различен начин ? И всеки има различни познания и разбирания по отношение на оптимизацията на ОС. Аз не говоря по принцип, а в случая, иначе съм съгласен, просто ми се струва, че няма да се наблегне много на премахване на стартиращите с ОС ненужни програми, както и на цялостната оптимизация, тъй като за машина с такива характеристики е нужно човек да си поиграе малко, за да може всичко да върви гладко. Базирано на предположения, разбира се, но не мисля, че съм много далеч от истината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.