Премини към съдържанието
Blue_Hulk

Minecraft - Проблем със влизане в сървъри

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем с влизането в някой сървъри! Когато пускам български сървър, влиза си без проблем. А когато се опитвам да пусна известни сървъри като Chim's Server,  Hypixel's Server, The Hive и т.н ми излиза ето това "Неуспешно влизане: Невалидна сесия(опитайте рестартиране на играта)" опитах рестартиране на играта, но не става. Има ли решение на проблема? Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам проблем с влизането в някой сървъри! Когато пускам български сървър, влиза си без проблем. А когато се опитвам да пусна известни сървъри като Chim's Server,  Hypixel's Server, The Hive и т.н ми излиза ето това "Неуспешно влизане: Невалидна сесия(опитайте рестартиране на играта)" опитах рестартиране на играта, но не става. Има ли решение на проблема? Благодаря предварително!

Тези сървъри мисля че са само за хора, които са с оригиналната игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко :( . Има ли друг начин да играя  premium mode безплатно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, следи в Youtube правят Giveaway-ове на акаунти. И все пак не е гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте, има ли фенове на играта тук? В момента кои са най-добрите Minecraft сървъри? От започването на темата до сега играта е претърпяла доста промени, но да видим играете ли още играта аз имам премиум акаунт и всеки ден я играя. Това е любимата ми игра. Ако може линк към актуалните за момента minecraft bg servers за да намеря актуалните за момента сървъри за игра през 2017 година. През годините имаше доста интересни сървъри, но сега са останали малко.

Редактирано от user9321 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 е ако е грешката Неуспешно влизане: Невалидна сесия(опитайте рестартиране на играта) тогава ако ти си правил сървъра тря да наришеш на комра да наришеш %appdata% тря да ти излезе папката Roaming  и натискаш папката .minecraft ако там си сложил папката с сървъра.

2 ако папкатти е на работния плот натискаш папката дето е записан сървъра и ти излиза две папки а останалото текстови докоменти:  long , World , Whitelist , Ban-palyers , ops , server , ban-ip и ти натискаш server после се отваря текстовия докомент за да махнеш грешката Online Mode=true ти го прайш на Online mode=false.

:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.