Премини към съдържанието
v_savov67

Търся програма за следене и напомняне на автопарк

Препоръчан отговор

Семейството ми е голямо и имам 3 автомобила. Има ли програма  която да следи и напомня кога ще трябва да мине еди коя си кола на преглед, изтича ли ми гражданската отговорност или колко е разхода ми на гориво. Или нещо подобно. Ще ВИ бъда безкрайно БЛАГОДАРЕН.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Семейството ми е голямо и имам 3 автомобила. Има ли програма  която да следи и напомня кога ще трябва да мине еди коя си кола на преглед, изтича ли ми гражданската отговорност или колко е разхода ми на гориво. Или нещо подобно. Ще ВИ бъда безкрайно БЛАГОДАРЕН.

Чак пък програма!В старт менюто,принадлежности,има „Лепкави бележки„.Отваряш и пишеш в нея,какво искаш да се подсещаш.После те си стоят на работния плот...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може ли да е по-лесно ако отвориш една програма или да разглеждаш бележките който събирал с месеци. Аз и сега си го правя само че на "хартиен носител". Благодаря все пак за отговора. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един автомобил но съм разсеян и нямам навик да следя кое кога се плаща и дали нещо трябва да се сменя.

Затова в календара на телефона съм записал тези дати, като дойде времето телефона ме известява. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислех, че ще намеря разбиране. Но уви. Ако няма такава програмка, то няма. Писна ми от такива невежи заяждачи като "trial version" като незнаеш по-добре си мълчи. Да знаеш и аз имам телефон, но пък нямам аларма. Благоря за всичко може да изтриете темата за да нестават някой хора за посмешище.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей "v_savov67",

Ето виж този сайт дано ти помогне и не е много късно вече.

Ето и малка част от него:

DaiGAZ.com е сайт за онлайн поддръжка на Вашата кола

Чрез него Вие:

- Отразявате всички действия по Вашия автомобил – смяна на консумативи, части,  заплащане на застраховки, извършване на технически прегледи, смяна на гуми и др - онлайн сервизна книжка.

- DaiGAZ.com изпълнява напълно функциите на софтуер за поддръжка на автомобили

- Получавате напомняния чрез имейл за изтичащи срокове и предстоящи смени.

- Определяте конкретните части и консумативи за Вашата кола и виждате техните цени.

- Получавате отстъпки за гуми, части, консумативи.

- Водите точна статистика за всички разходи по колата, включително и за разхода на гориво.

- Въвеждате информацията по лесен и приятен начин.

- Споделяте информация с други собственици на същия модел кола като Вашия.

- Можете да обявите колата си за продажба като покажете нейната история, поддръжка във времето и състояние в момент на продажбата.

П.П.     Не съм рекламно лице на сайта и не правя реклама, просто искам да помогна на колегата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.