Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Струва ли си да направя ъпгрейд на:CPU- FX-4170 (4.2-4.5)GPU: SAPPHIRE HD7770 GHZ OC (10% OC)CASE: RAIDMAX HELIOSRAM: 16GB 1333MHZMB: GA-970A-DS3 REV.1.1Ако да то може ли някой да предложи конфигурация до 1500лв. която да изглежда и да работи по-добре/по-бързо. Смятам харда, захранването и кутията да НЕ ги сменям.Да изчакам ли за HASWELL-E за да паднат цените

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума.

Зависи каква е целта на ъпгрейда.Паметта можете да си я запазите също така.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума.Зависи каква е целта на ъпгрейда.Паметта можете да си я запазите също така.

Целта е пц-то да е по-бързо и да изглежда по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хе, по-бързо да пере или по-бързо да мете? Ако искаш да отваря по-бързо това-онова, ти трябва по-скоро оптимизация на системата или някой бърз хард диск. Ако мислиш, че игрите ти се бавят заради процесора, то има вариант за около 200-250 до 300 лева,  ако продадеш тоя процесор и по-малко. А за да стане гъзарско това PC,  мисля че това е въпрос на личен вкус. Защото аз не обичам разни светещи и мигащи светлинки във и около кутията, пък за теб това може да е прелест невиждана.  Ако все пак искаш да пере по-бързо, най-добре е да си купиш пералня.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое точно в сегашната му бързина не ви харесва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сегашната бързина е Ок, само че за близкото бъдеще не съм сигурен. Нови процесори излизат на 2-3месеца. За BF4, Crysis3, WatchDogs и др. няма да вървят на макс без лаг според game-debate.com и затова ще ъпгрейдвам. Имах проблеми с разни драйвери (catalyst, hdmi sound) и затова съм се насочил към Intel и Nvidia. За естетическа гледна точка поне цветовете да съвпадат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв ти е проблема с catalyst? Не можеш ли просто да кликнеш  auto detect и да ти ги инсталира автоматично? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сегашната бързина е Ок, само че за близкото бъдеще не съм сигурен. Нови процесори излизат на 2-3месеца. За BF4, Crysis3, WatchDogs и др. няма да вървят на макс без лаг според game-debate.com и затова ще ъпгрейдвам. Имах проблеми с разни драйвери (catalyst, hdmi sound) и затова съм се насочил към Intel и Nvidia. За естетическа гледна точка поне цветовете да съвпадат.

Оставете тая работа с цветовете.Не те правят машината по-производителна.Нито пък мега-гига-ултра-супер външният вид на кутията.Колкото до близкото бъдеще,по-добре го изчакайте,вижте как се държи системата ви тогава,пък чак след това мислете за ъпгрейд.Или може би смятате,че е добре от сега да се подготвите за процесорите и игрите,дето ще се появят къмто 2050 година,а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.