Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Слагам нали картата с памет в адаптера и после в лаптопа обаче изписва следното 

http://prikachi.com/images/755/6962755a.jpg Картата ми е   2GB, както вече казах в заглавието LEXAR, а лаптопа ми е HP Notebook 625

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай картата на друг лаптоп.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай картата на друг лаптоп.

Ще пробвам.А някакви други решения освен това, защото в момента нямам възможност да пробвам на друг лаптоп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако не виждате картата,много е възможно тя да е повредена.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някакви други решения освен това, защото в момента нямам възможност да пробвам на друг лаптоп?

Другото решение,без тази проба е засилване в кофата за боклук!Вероятно картата си е заминала...Не трябва да се изключва обаче и  възможноста адаптера да е дефектирал!Това означава да пробваш друга карта със същия адаптер.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другото решение,без тази проба е засилване в кофата за боклук!

А,ако има гаранция за Micro SD картата,може да отиде до магазина от който е закупена и да обясни какъв му е проблемът с нея,да му я сменят,и когато пробва,и с другата,и се окаже,че и тя не работи,най вероятно адаптера е дефектирал,както спомена и колегата по горе! ;)

Честно казано ме съмнява адаптера да му е проблема,но знае ли човек,всичко е възможно! ;)

Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отделеното внимание, картата ми отиде на боклука и си взех друга.Тази тема може да се заключва и в коша. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.