Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден свалих си NFS SHIFT на следната машина : 

Videocard : ATI RADEON 6550HD - вградена

Processor - AMD A8 - 3870 APU 3.00 GHZ

4 GB RAM 1333 hz

Windows 7 

Когато я пусна свалям на най - ниските ефекти и резолюция , но играта продължава да си върви тежко , има ли начин да се оправи или трябва да почна да събирам пари за отделна по - добра видеокарта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рам-та 2х2GB ли е или си с една 4GB плочка?Честотата и е много ниска.Това са все неща,които оказват влияние в производителността на видеото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рам-та 2х2GB ли е или си с една 4GB плочка?Честотата и е много ниска.Това са все неща,които оказват влияние в производителността на видеото.

глупости на таркалета...Аз на къде-къде по-слаба конфигурация си я джиткам на медиум детайли без проблеми.По-скоро е софтуерен проблема - забатачен уиндоус... калпави драйвъри...В тоя ред на мисли, има ли други програми пуснати когато джиткаш играта, с колко фрейма върви и с последните драйвъри на АМД ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

глупости на таркалета...Аз на къде-къде по-слаба конфигурация си я джиткам на медиум детайли без проблеми.По-скоро е софтуерен проблема - забатачен уиндоус... калпави драйвъри...В тоя ред на мисли, има ли други програми пуснати когато джиткаш играта, с колко фрейма върви и с последните драйвъри на АМД ли си?

За драйвърите не съм сигурен , бихте ли ми дал линк към последните? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.