Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички. Имам следния проблем с моята машнка.

Пускам го пали и до тук всичко е наред, но след като зареди уиндоуса почват проблемите. Стартира се скайпа и се свързва, Юторетн също се свързва и ъплоудва, но отворя ли Мозила, Интернет Експлорер не зарежда никакви страници. Рестартирал съм модема, прбвах със смяна на DNS 8.8.8.8 и 8.8.4.4., и всичко което знам проблема си остава все същия. Благодаря преварително за вниманието.

Редактирано от dzhananov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички. Имам следния проблем с моята машнка.

Пускам го пали и до тук всичко е наред, но след като зареди уиндоуса почват проблемите. Стартира се скайпа и се свързва, Юторетн също се свързва и ъплоудва, но отворя ли Мозила, Интернет Експлорер не зарежда никакви страници. Рестартирал съм модема, прбвах със смяна на DNS 8.8.8.8 и 8.8.4.4., и всичко което знам проблема си остава все същия. Благодаря преварително за вниманието.

Ползваш ли рутер ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползваш ли рутер ?

Освен модема на булсата нямам друго устрйство през което да ми минава кабела. Добре че в момента има друга машнка на XP (първия е със 7-ца) че да мога да  се допитам до мнения и съвети тук. Забравих да спомена, че процесора без да са стартирани каквито и да е други програми почти не пада под 50% натоварване. Извинявам се за пропуска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би драйвъра да ти го няма,погледни в device manager-а и кажи как е! ;)

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би драйвъра да ти го няма,погледни в device manager-а! ;)

Драйвъра е ок прясно инсталиран. След като се появи въпросното чудо го преинсталирах с оригиналния от диска на дъното. И преди и сега винаги ми дава долу в дясно че си е кънектнат (няма хиксове питанки и у-а). Плюс тя седмицата дори и да го нямам си го намира сама и си го инсталира, но сега е инсталиран от диска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От кога ти е проблема?

Използвай "Систем ресторе поинт" - Точката на възстановяване от датата преди да ти стане проблема и сподели дали се е оправил проблема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От кога ти е проблема?

Използвай "Систем ресторе поинт" - Точката на възстановяване от датата преди да ти стане проблема и сподели дали се е оправил проблема!

Пробвах и това но явно рестор пойна ми нестава пак си остана в същото положение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли това маркирай всички прозорчета + там където пише "Only problems" (ако не е),след което натисни "GO" ,след като сканирането приключи постни лог файла,за да видим как да ти разрешим проблема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли това маркирай всички прозорчета + там където пише "Only problems" (ако не е),след което натисни "GO" ,след като сканирането приключи постни лог файла,за да видим как ти тазрешим проблема!

Почвам го ей сега. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сканирай с антивирусна и аз бях така по едно време пуснах nod-a да сканира и хванах вируса и махам програмата която съм инсталирал последно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално ли е да стават толкова бавно нещата с този туул? А иначе за сканирането сканирах го това беше едно от първите. Благодаря за съвета все пак де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли това,разархивирай го,след което стартирай "Repair_Windows.exe" даваш на "Next" ,след което отиваш на първа стъпка : Изтегляш и Инсталираш Malwarebytes и даваш на пълно сканиране,когато ти открие вируси натискаш прозорчето "покажи резултатите" ("Show results") и маркирай всички прозорчета,за да се изтрият вирусите,след което натисни прозорчето в което пише "Премахни всички избрани" ,когато програмата ти каже да рестартираш,рестартирай!

Засега направи първо тази стъпка и кажи дали проблема ти е разрешен,ако не е ще продължим по нататък! :);)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли това,разархивирай го,след което стартирай "Repair_Windows.exe" даваш на "Next" ,след което отиваш на първа стъпка : Изтегляш и Инсталираш Malwarebytes и даваш на пълно сканиране,когато ти открие вируси натискаш прозорчето "покажи резултатите" ("Show results") и маркирай всички прозорчета,за да се изтрият вирусите,след което натисни прозорчето в което пише "Премахни всички избрани" ,когато програмата ти каже да рестартираш,рестартирай!

Засега направи първо тази стъпка и кажи дали проблема ти е разрешен,ако не е ще продължим по нататък!

Като отворя линка и ми дава това

"The Download link has expired!

The links to our downloads expire after 10 minutes. You will be redirected in three seconds to the proper page to download the program."

след това ме праща на една страница със доста програмки за теглене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е,линка е поправен,сори за неудобството,кликни сега по-горе и свали това,което ти бях казал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е,линка е поправен,сори за неудобството,кликни сега по-горе и свали това,което ти бях казал!

"tweaking.com_windows_repair_aio.zip.exe"

Това ли е файла. извинявай че питам толкова ама съм случвал на какви ли не exe-та.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"tweaking.com_windows_repair_aio.zip.exe"

Това ли е файла. извинявай че питам толкова ама съм случвал на какви ли не exe-та.

Няма проблем питай,нали сме  тук,за да си помагаме?! :)

Да,това е файла,свали го,няма страшно! :)

След като разархивираш зип файла и влезнеш в папката,кликни на "Repair_Windows.exe"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми хубаво ама ми дава само некъв SpeedDownloader това го няма за разархивирането. :) Стана намерих го. ;) А Malwarebytes линк да ми дадеш защото гледах един в замунда ама много калпави коментари вирус бил и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми хубаво ама ми дава само некъв SpeedDownloader това го няма за разархивирането. :) Стана намерих го. ;)

Явно не си изтеглил файла!

Кликни вурху надписа "Download: tweaking.com windows repair aio.zip",за да започне тегленето,а след като го свалиш тогава ще помислим и върху разархивирането! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах я и до тук всичко ОК. След това нито скенера се стартира нито иска да се ъпдайтне, само долу в дянсно ми показава че била аут оф бейс и до там изобщо не ми дава да допра до програмата накрая компа спече тотално и ся процесора след рестарта стой на 90% като я изключа пада на 45%-50%. :)

Утре ще продължим че ми гръмна главата. Хубава вечер и мерси за помоща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията!

Лека и спокойна нощ и на теб!

Да,утре по някое време ще продължим! :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само че има една малка подробност. Днес съм именник и май няма да ми остане време за "кошницата". Няма как да огрея навсякъде. Нищо де може за утре то и без това Неделята ми е ден за компютри. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.