Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели.Имам нокиа е63 обаче Adobe Reader ми прави проблеми.Качих няколко pdf файла и тези които са по-малки ми ги отваря без проблем.Обаче има един файл който е към 100мб и не иска да ми го отвори,изписва ми че няма достатъчно памет.А всъщност има,качил съм файловете в картата памет която е 2гб и има свободна памет най-малко 1гб.Въпроса ми е как мога да оправя този проблем,и ако трябва да се тегли нова програма дайте линк за теглене,защото аз не намерих.

Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от mitachetoo2
      Здравейте.Имам нокиа е63.Днес докато съм бил на работа буксата за зареждане се беше напълнила с боклуци и не можех да вкарам кабела на зарядното.Изчистих буксата с много тънка отвертка,но вътре има нещо като метална пластинка,която явно съм изкривил при самото чистене и сега не мога да си вкарам кабела да се зарежда телефона.
      Въпроса ми е дали е това което си мисля,че се е изкривила и с едно отваряне на телефона и наместване ще се оправи.Ако става къде в Пловдив продават отвертки тип звезда и каква им е цената.Ако не стане така или е много трудно кажете някой сервиз от който сте доволни.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.