Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, наскоро ми изтичат договорите към виваком и глобул и мисля да си зема лаптоп на изплащане до 35 лева на месец, но немога да си харесам нищо.  В момента ползвам IBM Lenovo T60 и Packard Bell - easynote. Много съм доволен и от двата, особено от това Леново, но вече е твърде стара, а  ПБ ми идва голям и неудобен (всеки път когато пиша трябва да изключвам тъчпада и размерите му 15.6инча ми идват в повечко). Това което търся e лаптоп с по-малки размери, добра батерия(наскоро забелязвам много добри лаптопи с 4-клетъчна батерия-незнам дали е грешка или не?) Ще бъде използван главно за интернет, MS Office и евентуално игра на  Warcraft III - Dota(изисква минимални изисквания), но от друга страна не искам да си взимам лаптоп с някакакъв си селерон или старо амд. Ако можете да ми предложете нещо до  35x24=850лв. ще ви бъде много благодарен.  

Редактирано от ScatheBeast (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

?

Каква е връзката с договорите и лаптопа. От виваком и глобул ли значи да ти предлагаме?

Не си си харесал нищо - значи си гледал. Щом си гледал значи трябва да си видял че за тези пари освен селерони и пентиуми и "стари амд-та" друго няма.

Та я пак кажи какво и от къде да ти се предложи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с договорите е идея, защото ако си взема лаптоп от магазин на глобул или виваком няма лихжа и бюджета става по-голям. Иначе няма значение от къде е лаптопа, стига да е в горепосочената цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес видях Asus Transformers 10" и ми направи силно впечатление като мощност и издържливост, но 10 инча мисля, че са си малко за лаптоп, дори той да е само за браунзване или писане. Някой ако има нещо подобно може да сподели... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес видях Asus Transformers 10" и ми направи силно впечатление като мощност и издържливост, но 10 инча мисля, че са си малко за лаптоп, дори той да е само за браунзване или писане. Някой ако има нещо подобно може да сподели... 

Имам два лаптопа 15,6 и 10.1 инчови.

Много повече ползвам малкия.По-лек е ,по удобен за работа в колата,в къщи също ми е по-удобен.Може би за филми големия е по-добрия вариант,но си ползвам телевизора.

Все пак различни хора с различни предпочитания и нужди.

П.П

Когато купувах малкия и аз си мислех че ще е неудобен за работа заради размера си,но после си промених мнението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми дадете мнение за  HP Probook 4520s и тази серия  като цяло?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж този вариянт - Asus X550VC На мен ми се струва доста добър, ако си търсиш 15.6 инчов лаптоп, макар че може да надхвърля малко бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся нещо около 13-14" и добра батерия, характеристиките много не ме интересуват, защото няма да играя игри на него, но също така не искам и да е с някакви стари части.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.