Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,не мога да разбера каква е камерата на лаптопа ми,и не намирам драйвери за нея.Модела на лаптопа е дел инспирон 3521(8гб рам,и5-3337у,хд 4000+ати8730м,1 тб хдд...).Как да разбера каква камера има,също така не намирам драйвери за уифи?На сайта им има драйвери за кво ли не,ама не и за камерата.С операционна система уин7 х 64 бита съм прясно инсталирана.Моля някои по-вещ от мен да ми помогне,благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали си тази програма и пробвай с нея.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай с това Dell PC Diagnostics сигурен съм, че и не виждаш камерата в дивайс мениджъра, затова ти давам този инструмент. Скролваш малко надоло ще видиш: Quick, Complete Sympton, Hardware, Software. Като ги видиш тези неща цъкаш на Hardware, след това - Camera, после цъкаш в дясно на Run Diagnostic, ще ти изкочи прозорец, даваш Yes agree, и си ти.

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нито камера,нито уифи...

с коя програма да видя камерата?нещо нямам и уифи.

Опитай с това Dell PC Diagnostics сигурен съм, че и не виждаш камерата в дивайс мениджъра, затова ти давам този инструмент. Скролваш малко надоло ще видиш: Quick, Complete Sympton, Hardware, Software. Като ги видиш тези неща цъкаш на Hardware, след това - Camera, после цъкаш в дясно на Run Diagnostic, ще ти изкочи прозорец, даваш Yes agree, и си ти.

след стъпка 2 не продължава...инсталира се едно приложение и до там(дел систем детект )....,  не продължава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нито камера,нито уифи...

с коя програма да видя камерата?нещо нямам и уифи.

след стъпка 2 не продължава...инсталира се едно приложение и до там(дел систем детект )....,  не продължава.

Емо Костов ви е написал програмата тея малко над 4 гигабайта теглите я и се радвате на драйвърите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.