Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Kingmax 4GB, DDR3, 1333MHz, PC10600 Мисля да си я купувам, моля коментар.

http://www.emag.bg/pamet-kingmax-4gb-ddr3-1333mhz-pc10600-flff6-ddr3-4g1333/pd/EDFJ2BBBM/

Редактирано от taika (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Памет като памет. Без да знаем другите части нищо не можем да кажем!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и по-добри на тая цена.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и по-добри на тая цена.

Може ли примери???

Памет като памет. Без да знаем другите части нищо не можем да кажем!

Само кажи какво ти трябва. :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното най вече.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното и процесорите за него поддържат 1333MHz,но си вземи на 1600 C9 1.5V.

пп Мислиш да вземеш една плочка 4гб,2х2ГБ или 2х4ГБ?

Редактирано от johny01 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното и процесорите за него поддържат 1333MHz,но си вземи на 1600 C9 1.5V.

пп Мислиш да вземеш една плочка 4гб,2х2ГБ или 2х4ГБ?

Ами трябва ми 1х4ГБ, защото имам само 1 празен слот. Аз имам една 2 ГБ, която е 1333MHz, ако сложа и една 1600 ще се върви ли добре ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще върви на по-бавната скорост.- 1333МХц. Хубаво е все пак да е същата, като твоята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами трябва ми 1х4ГБ, защото имам само 1 празен слот. Аз имам една 2 ГБ, която е 1333MHz, ако сложа и една 1600 ще се върви ли добре ???

Намери си още една плочка 2гб-да е същата като тази,която имаш.

Така или иначе дъното и проца не ти ги подържа тези 1600,но не пречи да ги вземеш на 1600,ако нямаш вече сложена.

Редактирано от johny01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще върви на по-бавната скорост.- 1333МХц. Хубаво е все пак да е същата, като твоята.

Значи дори да си взема 1600 тя ще върви на 1333

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи дори да си взема 1600 тя ще върви на 1333

Да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък си поръчах точно тази Kingmax от емаг, защото беше на промоция.

В момента рамта ми е така

Публикувано изображение

Всъщност освен, че ми е нужна повече рам, едната от тези едно-гигабайтовите плочки май е дефектна и ще имам към 8 гиги. Рамта ми ще е тук след няколко часа, но не знам дали ще проработи с останалите, защото май таймингите на тая 4 гиги плочка са 9-9-9-27, а не 9-9-9-24.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Kuncavia
      Здравейте,
      Търся две плочки RAM (2х4GB), които да са съвместими с тези от приложената снимка. 
      Поздрави, 
    • от MaDCoW
      Искам да попитам видео картата  GIGABYTE AMD RADEON R7 240, 2GB, DDR3, 128 BIT ще стане ли на дъното ASROCK FM2A55M-HD+ ? 
    • от V3n0m40
      Здравейте!!! Искам да попитам процесорът I5-3470 или I5-3570 ще пасне ли на дъното Asrock H61-VG3. Също и тази RAM "DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz)" Това пише като информация за рамта. Аз съм почти сигурен, че пасват, но само питам.
    • от atkinson
      На Windows 7 съм с 2х2GB RAM DDR3. Преди да ми зареди Windows, ми излиза надпис, че DDR3 не се поддържа от системата ми и ме кара да я махна.
      На Computer на Properties обаче ми показва, че използвам 3.2 GB RAM от 4.0.
      Интересува ме на кое от двете да вярвам, защото ако една от двете ми карти памет не работи, не би трябвало на Properties да ми показва по-голямо число от 2 GB.
      Склонен съм да вярвам на показанията на Computer на Properties , но тогава защо ме лъже в началото, че DDR3 не се поддържа?
    • от Kefrost
      Здравейте, искам да си взема още една платка RAM за pc-то но не съм сигурен дали всичко ще е наред защото знам че трябва платките да са напълно еднакви за безпроблемна работа. Та сега съм с kingston KVR1333D3N9/2G линк имам 3 такива платки и искам да добавя още една за да станат 8 гб общо но не намирам точно такава платка никъде. Видях тези 2 платки линк линк които ми се струват еднакви с моите но не знам дали ще има проблем ако взема някоя от двете. Процесора ми е Intel i5 750 а дъното е gigabyte GA-P55-UD3 Та според вас ще имам ли някакъв проблем с pc-то ако купя някоя от тези платки ? 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.