Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
jovanoty

Проблем с видео разговор в skype

Препоръчан отговор

Здравейте 

Имам проблем с камерата ми като пусна скайп. През нейния софтуер я тествам и си работи като я пусна в скайп все едно ми е събрана картината и е като на черти, някакви идеи? Забравих да кажа, че съм с windows 8.1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай софтуера на камерата и го инсталирай отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами изтеглих я от тук kaldata.com понеже от сайта все ме праща към маркета на microsoft за версията на windows 8. Пробвах и да изтрия софтуера за камерата пак е същотото. Преди бях с камера A4Tech по принцип тя се водшеяе driver free и пак беше същото, а днес си я смених с HP-3300 същия проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махаш версията на скайпа,която имаш в момента и инсталираш тази,после кажи как е!

Успех! ;)

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да допълня ... изтрих си драйверите за видеокартата (nvidia GeForce 9500) и скайпа работеше нормално. Преди да дам рестарт ги дръпнах най новите рестарт на PC и ги инсталирах като махнах всички други опции като 3D  незнам си още какво и дадох само да ми инсталира драйвера и сега си работи нормално. Не беше виновна версията на скайпа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.