Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. 

1: Как мога да свържа лаптоп Sony Vaio NR-430e със телевизора? Имам S-video и VGA изходи на лаптопа и hdmi,SCART и чинчове на телевизора. Пробвах с някакъв китайски кабел от VGA към чинчове, но само пращи и няма картина.

2: Имам един проблем със субтитрите при гледане на филм от флашка - прекалено са ситни. В менюто никъде не видях как и от къде се избира шрифт и фонт на субтитри. 

Надявам се да получа отговори, а бирата е от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Ако искате качествена картина, само през HDMI- HDMI кабел!

Но лаптопа няма такъв. Затова си гледайте филмите през плеъра докато не си вземете компютър със HDMI изход.

Има конвертори VGA към HDMI. Но дали работят и колко качествена картина предават е друг въпрос. (не си заслужават).

2.Относно субтитрите, ще трябва да се примирите. За всеки случай си прочетете упътването на TV, дали има опция за големина на титрите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно. Благодаря. Някъде имаше из форумите отговор, че Панасоник не поддържат функции за субтитрите, но се надявах да не е така.

Редактирано от M1st3r_X (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Някъде имаше из форумите отговор, че Панасоник не поддържат функции за субтитрите, но се надявах да не е така...

Че телевизора не е ли твой и не е ли по добре да пробваш,или по важно е какво пишат из форумите!?

По точка 1 колегата е отговорил най-добре и няма какво да добавя.

По точка 2-ако ти се играе вграждай титрите (така ще си ги направиш колкото големи искаш) 

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.