Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Илиян Димитров

Програма C# - Windows Form Aplication - Колекция от данни

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва ми помощ за задача, която правя.Условието е прикачено(*.jpg)Формите са направени с MDIParent и MDIChildren, менюто от 6 точка е Menu Strip.Затруднява ме въвеждането на данни от 3 точка от условието и повикването им в друга форма(тази на калкулатора), защото имам да въведа банка(име), валута примерно USD,GBP,BGN, после за всяка валута Курс Купува и продава. Това е информацията само за една банка както аз си я представям:

Банка        Валута                      Курс Купува               и             продаваБНБ             USD                            1.934543                                0.421435

GBP                             1.934543                                0.421435                   BGN                             1.934543                                0.421435

Това е само за една банка, и вече тези данни ще ми трябват за калкулатора, от другата подточка, в който си го представямComboBox_Bank   ComboBox_Valuta  TextBox_KursKupuva/Prodava   TextBox_SUMA  TextBox_RezultatАко може да ми помогнете с 4 и 5 точка, защото съм начинаещ, уча от няма и месец , седя много пред компютъра, гледам клипове, но не мога да го направя, затова реших да ви помоля да ми помогнете и ако може да е по-подробно.

post-341684-0-67703200-1390054222_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.