Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Нов съв в форума занимавам се с с сайтове за гледане на реклами така наречените птц!В началото се бях регистрирал в над 30 но вече съм с 3-4!Повечето от сайтовете рано или късно изчезват за това остях най добрите!В момента разработва  ojooo имам 3000реферала и съм много доволен!Сайтеа плаща винаги до 7 дена максимум.Та имам оферта който иска да ми стане реферал там!Ще му връщам 1 долар всеки месец в пейпал ако е активен!А при ъпгрейд от 39долара такък с какъвто съм аз му връщам 15долара в пейпал!Ако имате вече регистрация в сайта имам още 2 сайта които са на седмица познавам се с собственика и мога да ви дам гаранция че сайта е сериозен.Ако желаета ще ви връщам заработеното и там!Който иска да ми пише 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aко кажеш как да стана милионер (пардон-милиардер (то сега съм си милионер!))-свиркай.Туй не важи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки който ви каже че ще изкарвате по 1000долара на месец почти сигурно ви лъже!Аз съм честен и ви казвам че вадя към 200лв за месец като се ами в предвид че сайтовете ми отнемат по 20 минути на ден!Не обещавам на никой че ще забогатее но може да си изкарва някви допълнителни доходи през свободното време.Разбирасе няма да стане на първата седмица,но след 2  месеца ще сте доста напред!Не задължавам никой да ми вярва но ще помогна на който мога и слид това всеки да реши дали да продължи или спре.Желая ви успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.