Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

star1234

Проблем със захранването на Lenovo R400

Препоръчан отговор

Здравейте!От доста време съм му махнал батерията на лаптопа, че се скапа и е постоянно включен в тока, но понякога гасне от самосебе си. Може за 3 дена 1 път да изгасне, а може и за 15 минути 10 пъти да изгасне ако не и повече. Не мога да разбера проблема дали е в лаптопа или в самото зарядно. Ако знам че е в зарядното направо бих си купил ново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!От доста време съм му махнал батерията на лаптопа, че се скапа и е постоянно включен в тока, но понякога гасне от самосебе си. Може за 3 дена 1 път да изгасне, а може и за 15 минути 10 пъти да изгасне ако не и повече. Не мога да разбера проблема дали е в лаптопа или в самото зарядно. Ако знам че е в зарядното направо бих си купил ново.

Как са му температурите? Пуснете един стрес тест от аида и дайте снимка на температурите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Температурите са му доста добри. Според мен имаш проблем в буксата за зареждане на лаптопа, което не е евтин и лесен ремонт... Аз имам една Toshiba Satellite a75-s125, който също съм му махнал батерията, защото умря и кара само на зарядно, обаче буксата за зарядното е за смяна и се изключва когато си поиска... При мен като я бутам на ляво не се изключва, пробвай да я буташ на накъде да видиш дали ще се изключва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Температурите са му доста добри. Според мен имаш проблем в буксата за зареждане на лаптопа, което не е евтин и лесен ремонт... Аз имам една Toshiba Satellite a75-s125, който също съм му махнал батерията, защото умря и кара само на зарядно, обаче буксата за зарядното е за смяна и се изключва когато си поиска... При мен като я бутам на ляво не се изключва, пробвай да я буташ на накъде да видиш дали ще се изключва

На където и да я бутам не се изключва. Горе долу колко струва ремонта ако е в това проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На където и да я бутам не се изключва. Горе долу колко струва ремонта ако е в това проблема?

За моят лаптоп само разглабянето струваше 30лв и после още минимум 35лв за нова букса, но като видях цените се отказах. За всеки модел е различно. Моят съвет е да занесеш лаптопа на сервиз, защото не се знае къде е проблема. Възможно е проблема и да е в дъното..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.