Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте!От доста време съм му махнал батерията на лаптопа, че се скапа и е постоянно включен в тока, но понякога гасне от самосебе си. Може за 3 дена 1 път да изгасне, а може и за 15 минути 10 пъти да изгасне ако не и повече. Не мога да разбера проблема дали е в лаптопа или в самото зарядно. Ако знам че е в зарядното направо бих си купил ново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!От доста време съм му махнал батерията на лаптопа, че се скапа и е постоянно включен в тока, но понякога гасне от самосебе си. Може за 3 дена 1 път да изгасне, а може и за 15 минути 10 пъти да изгасне ако не и повече. Не мога да разбера проблема дали е в лаптопа или в самото зарядно. Ако знам че е в зарядното направо бих си купил ново.

Как са му температурите? Пуснете един стрес тест от аида и дайте снимка на температурите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Температурите са му доста добри. Според мен имаш проблем в буксата за зареждане на лаптопа, което не е евтин и лесен ремонт... Аз имам една Toshiba Satellite a75-s125, който също съм му махнал батерията, защото умря и кара само на зарядно, обаче буксата за зарядното е за смяна и се изключва когато си поиска... При мен като я бутам на ляво не се изключва, пробвай да я буташ на накъде да видиш дали ще се изключва.

Редактирано от ComerciaL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Температурите са му доста добри. Според мен имаш проблем в буксата за зареждане на лаптопа, което не е евтин и лесен ремонт... Аз имам една Toshiba Satellite a75-s125, който също съм му махнал батерията, защото умря и кара само на зарядно, обаче буксата за зарядното е за смяна и се изключва когато си поиска... При мен като я бутам на ляво не се изключва, пробвай да я буташ на накъде да видиш дали ще се изключва

На където и да я бутам не се изключва. Горе долу колко струва ремонта ако е в това проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На където и да я бутам не се изключва. Горе долу колко струва ремонта ако е в това проблема?

За моят лаптоп само разглабянето струваше 30лв и после още минимум 35лв за нова букса, но като видях цените се отказах. За всеки модел е различно. Моят съвет е да занесеш лаптопа на сервиз, защото не се знае къде е проблема. Възможно е проблема и да е в дъното..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.