Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Slot

Пробих си езика и се поду много.

Препоръчан отговор

Здравейте, и се извинявам ако темата не за тук, но се притеснявам, защото днес си пробих езика и не сложих веднага лед ами забравих и много се поду и незнам... Знам че е нормално да се подуе, но чак пак толкова,То половината от топчетата на обицата са ми влезнали в езика, ако мога така да кажа до такава степен се е подул.Моля посаветвайте ме какво да правя с лед не спада, а не ми се ходи на лекар и може и да е нормално да се подуе толкова незнам просто незнам.Кажете ми, ако е нормално притеснявам се?Благодаля, предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте, и се извинявам ако темата не за тук, но се притеснявам, защото днес си пробих езика и не сложих веднага лед ами забравих и много се поду и незнам... Знам че е нормално да се подуе, но чак пак толкова,То половината от топчетата на обицата са ми влезнали в езика, ако мога така да кажа до такава степен се е подул.Моля посаветвайте ме какво да правя с лед не спада, а не ми се ходи на лекар и може и да е нормално да се подуе толкова незнам просто незнам.Кажете ми, ако е нормално притеснявам се?Благодаля, предварително!

Сигурно си станал и по-красив с обеци в устата! Сега момите ще луднат по теб! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

У форумот верно ми е забавно :D

:offtopic_s: щото не моа ти помогна за езикот!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха ха ха много смешно!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре направо отиди до спешният кабинет,понеже може да се възспали.А от там тръгват много проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

по добре да ги извика, защото ще му хакнат едно диазепанче да се успокои, но дали ще се прибере на 2 крака

Някой виновен ли ти е, че не си шофирал на обезболяващи? Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се подуе,ти да не очакваш ей така леко да почервенее и готово.Все пак има чуждо тяло в него+че е пробит.Ще фъфлиш 2-3 дена минимум.Бабин убавец (:

П.С.Ако си го пробил със нестерилна игла или обецата не е била стерилна,може да се инфектира,ама ти ще си разбереш ако това стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да си сложиш по-дълго колче на обецата, Да си жабуриш устата със "Сандрин" и за 2 седмици ще ти мине. След това можеш да си върнеш късото колче. Ако те притеснява много отиди на лекар. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да си сложиш по-дълго колче на обецата, Да си жабуриш устата със "Сандрин" и за 2 седмици ще ти мине. След това можеш да си върнеш късото колче. Ако те притеснява много отиди на лекар. 

Най-добре, обаче да го махне. Зараства за ден-два, доколкото знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жабори се с твърд алкохол !

Наистина спешно трябва да върнат казармата !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които ми помогнаха и не в студио за пиерсинг си го пробивах всичко беше стерилно.Аз имам обеца, но човека от там ми препорача да си зема една медицинска защото е по-дълго колче й,а моето беше късо да и той ми обясни тези неща за Сандринa.И пак благодаря на всички!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друго си е удоволствието за жената с такъв гъдел на езика :)  А иначе наистина го махни докато заздравее и го жабури със тантум верде на течност- действа обезболяващо и противовъзпалително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако го махна ще се затвори дупкана и ще трябва пак да ходя да ме дупчат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За една- две седмици няма да се затвори, спокойно, но и да не я махаш, жабури редовно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз знам, че много барзо зараства.Исках да попитам Сандрина кога да си го джобуркам, смисъл по колко пъти на ден?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако го махна ще се затвори дупкана и ще трябва пак да ходя да ме дупчат.

a така ли мислиш пак да се дупчиш аз ако ми се надуе езика и почвам да се задушавам няма да си сложа роя боклук никога но ти щом мислиш така значи доста мазохистично мислене имаш. Вариш листа от тетра в аптеката има слагаш на памук и налагаш  ще ти помогне много 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

багодаря, но пак не разбрах голко често да се джабуркам с сандрина???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в спешното. Фъфлиш.....ааааа обясняваш им колко голям идиот си(с извинение) и като ти закърпят положението и ти напомнят пак колко голям идиот си, се прибираш вкъщи където вашите ти четат конско колко пак гомям идиот си и като(ако) го запомниш повече никога не си слагаш външни тела в устата освен храна. И още по-малко пък да ги закрепваш за езика си. Нито е красиво, нито някой ще те хареса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в спешното. Фъфлиш.....ааааа обясняваш им колко голям идиот си(с извинение) и като ти закърпят положението и ти напомнят пак колко голям идиот си, се прибираш вкъщи където вашите ти четат конско колко пак гомям идиот си и като(ако) го запомниш повече никога не си слагаш външни тела в устата освен храна. И още по-малко пък да ги закрепваш за езика си. Нито е красиво, нито някой ще те хареса.

Ай без обиди моля.Като неможеш да кажеш нещо по темата просто си замълчи.И тва са отнася за всички, които ще говорят пълни глупости като тоя/тая и няма да помагат.!.

А може ли да те питам по колко пати на ден да се джубуркам???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го нападайте, де! Купи си от аптеката сандрин и жабури поне 3 пъти на ден. И моята обица много се поду, не се притеснявай!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го нападайте, де! Купи си от аптеката сандрин и жабури поне 3 пъти на ден. И моята обица много се поду, не се притеснявай! :)

Благодаря, много!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е според мен след хранене,понеже тогава ще е раздразнен най-много.Но пак твърдя,че най-добре е да отидеш на лекар да го види.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля че темата е приключена но някои ако иска да добави нещо РАЗЛИЧНО от написаното до сега да заповяда.Много благодаря отново на всички които ми помогнаха!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...