Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Slot

Пробих си езика и се поду много.

Препоръчан отговор

Ай без обиди моля.Като неможеш да кажеш нещо по темата просто си замълчи.И тва са отнася за всички, които ще говорят пълни глупости като тоя/тая и няма да помагат.!.

Извинявай! Обидите баха символични, не ги приемай лично.

Самата ти постъпка е глупава, да не си помислиш, че те обиждам теб.

Никого не мразя и нямам за цел да обиждам някой.

Следващия път като правиш нещо подобно, умната, защото последиците може да са сериозни заради еднага г*зария.

П.С: От кога има автоматична цензура във форума?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора без работа !

Вярно че влязох в темата да се избъзикам ама като се замислих за себе си навремето ... ти направо си пеленаче в сравнение.

Та един ден като пораснеш ще си кажеш ... как може да съм бил толкова ...ст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Късно виждам темата. Те колегите общо взето са ти отговорили Сандринче 3-4-5-6-7 капки в чаша вода (колкото повече толкова повече)  Сутрин и вечер, както  и след ядене  задължително , да не вземе да се възпали (грозна гледка е)  Иначе наистина доста се подува тая гад, но да не се плашиш 3 дена  е подут максимум до седмица -две минава.  Новите обеци по между другот бързо зарастват! Не зная какво що сте чували , но мине ли се една година вече няма проблем (за езика ) можеш да я сваляш за по месец , въпреки че след това малко трудно влиза пънчето. Карай го първата седмица на супички и кисели млека , след това на квото има в хладилника :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Късно виждам темата. Те колегите общо взето са ти отговорили Сандринче 3-4-5-6-7 капки в чаша вода (колкото повече толкова повече) Сутрин и вечер, както и след ядене задължително , да не вземе да се възпали (грозна гледка е) Иначе наистина доста се подува тая гад, но да не се плашиш 3 дена е подут максимум до седмица -две минава. Новите обеци по между другот бързо зарастват! Не зная какво що сте чували , но мине ли се една година вече няма проблем (за езика ) можеш да я сваляш за по месец , въпреки че след това малко трудно влиза пънчето. Карай го първата седмица на супички и кисели млека , след това на квото има в хладилника :D

Аз ся си ям всичко, но малко ме боли и ми пречи и в началото изобщо не ме болеше като ядох ход-дог 2-3 часа след като ми го пробиха може и по малко, може би упоиката още е действала.Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го дупчеха, болеше ли много ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го дупчеха, болеше ли много ?

Ти да не си решил на стари години да се правиш на маймуна че питаш ! Едва ли го е боляло то повече в притеснението от това дали ще боли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти да не си решил на стари години да се правиш на маймуна че питаш ! Едва ли го е боляло то повече в притеснението от това дали ще боли.

Ааааа :no-no: изостанал съм аз от тия моди....даже и ушите не са ми пробивани...Ама си мисля, че ша боли....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааааа :no-no: изостанал съм аз от тия моди....даже и ушите не са ми пробивани...Ама си мисля, че ша боли....

Аве аз от личен опит пък знам че не боли ама само от мисълта какво ще правя и бях преди припадък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве аз от личен опит пък знам че не боли ама само от мисълта какво ще правя и бях преди припадък.

:ohmy:  И ти ли си с продупкан език

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:ohmy:  И ти ли си с продупкан език

На стари години ме е срам ...

Езика ми е добре, ушите също ! Д-то тоже ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ боли а пак и сваршва барзо страшното е само докато те продупчат което става за около няколко секунди....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...