Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Вобще не съм наясно как стоят нещата, усилвателя ми има два изхода за колони, които вече са заети от колоните, предполагам, че не може да стане, но все пак възможно ли е по някакъв начин  да свържа и буфера ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Вобще не съм наясно как стоят нещата, усилвателя ми има два изхода за колони, които вече са заети от колоните, предполагам, че не може да стане, но все пак възможно ли е по някакъв начин  да свържа и буфера ? 

1 Напиши модела на усилвателя. Възможно е да се включи и суббуфера  отзад на задната плоча във ""LINE OUTPUT"" Обикновено са RCA жакове/ или както им казваме - чинч/ За усилване  на сигнала към суббуфера, трябва да имаш потенциометър или бутон, монтиран на самият него. И когато имаш въпроси към хората, първо ТИ трябва да напишеш с какви модули разполагаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 Напиши модела на усилвателя. Възможно е да се включи и суббуфера  отзад на задната плоча във ""LINE OUTPUT"" Обикновено са RCA жакове/ или както им казваме - чинч/ За усилване  на сигнала към суббуфера, трябва да имаш потенциометър или бутон, монтиран на самият него. И когато имаш въпроси към хората, първо ТИ трябва да напишеш с какви модули разполагаш!

Ето го чудото :) 

post-345985-0-71858700-1390127959_thumb.

post-345985-0-42839200-1390127961_thumb.

post-345985-0-70661200-1390127962_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво, добре свършена работа, но на половина. До хубавите снимки на Грундинга сложи някоя и буфера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.