Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
KOCKAR

Проблем с много бавно отваряне на страниците

Препоръчан отговор

Добър ден от сутринта ми излезна един проблем с рутер съм който го спирах 2,3 пъти рестиране и изчакване по 10 минути , но нищо , та проблема е с Гугъл Chrome съм и когато търся нещо в гугъл бързо отваря , но отворя ли youtube едно клипче зарежда по 10 минути като изключим че vbox7 вече изобщо не ми го отваря разцъквам от вр на време една игра 8 ball multiplayer в miniclip.com снощи си я играх без проблем , а сега не успява да зареди , а зареди ли ще ми изпише connection lost , на какво може да се дължи това ? И да си кажа до преди 50 минути беше мъка да влезна и в Калдата. А в Facebook си чакам.... 

Редактирано от The Prodigy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бавна ти е връзката към интернет ми се струва. Я дай няколко пинг теста, да речем до abv, google, yahoo и т.н. Пусни и един спийдтест също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бавна ти е връзката към интернет ми се струва. Я дай няколко пинг теста, да речем до abv, google, yahoo и т.н. Пусни и един спийдтест също.

http://www.speedtest.net/my-result/3243027852

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама не само спийдтест, направи и няколко пинг теста. Вероятно връзката ти дропва пакети и оттам имаш забавяне. Така само можем да гадаем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама не само спийдтест, направи и няколко пинг теста. Вероятно връзката ти дропва пакети и оттам имаш забавяне. Така само можем да гадаем.

А как да направя пинг тест да ми кажеш че не съм наясно много ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряш cmd и там изписваш командата. Да речем:

ping yahoo.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.