Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с Minecraft-а. Та от доста време я играя и нямах никакъв проблем, но сега за пръв път от седмица или две напред ми започна да лаги много гадно и понякога да забива. При пускане е ок, но като започна да играя започва да лаги на всяко мърдане с мишката или цъкъне. Дори по някой път забива и трябва да чакам 10 15 минути за да се оправи, а понякога стои така с часове. Налага се и да рестартирам компа защото няма на къде! Иначе всякакви други игри ми вървят без проблем, а защо точно тази незнам!! Моля помогнете..... Предварително благодаря! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигорно настройките на видеото ти са на max, направи ги на low и кажи дали е станало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигорно настройките на видеото ти са на max, направи ги на low и кажи дали е станало.

Как точно да ги направя на low ? Моля те помогни спешно е !!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз побликувах същата тема точно както на теб ми стана и на мен апсулютно същото и аз не я бях игра 1седмица и после ми почна да цепи и наистина се налага да рестартна компа преди нямах такъв проблем абаче която и версия и да сваля пак е така нямам предства защо казвали са ми че има специялен мод но незнам как се активира и от къде се сваля сори нз как да реша моя и твоя проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Привет! Трябва да сложите един мод OptiFine HD за съответната версия и съвместно компютъра ви дали е за Ultra, Standard, Light. Препоръчително е първо да премахнете всички модове, след което слагате този мод и пускате играта, след това от играта си настройвате нещата, така че да ви върви играта без лаг.

Редактирано от petko93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.