Премини към съдържанието
Archy

Проблем с рутер ( TP LINK )

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с рутера ми от както съм го купил. Не знам дали е от настройките или от самия рутер (TP LINK), но от както съм го взел всеки месец на по 1-2 пъти ми спира интернета и трябва да го рестартирам и да го нагласям отново, а вече ми дотегна. Та, искам да попитам има ли начин да го оправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че съм дал достатъчно информация просто за 1 рутер.. Рутера има кабел, който идва от самия интернет доставчик и има друг кабел, който предава WI-FI към други 2 лаптопа в мрежата. Това е общо взето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мрежата безжична има ли парола?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегрява ти рутера,защото много го товариш.Сложи му един вентилатор да го охлажда и никога повече няма да забие,пробвано е лично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той не спира, просто се губи връзката и трябва да я настройвам наново. Настройвам я като рестартирам всичко и почна от начало да пиша пароли, да се свързвам и т.н. От прегряването ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той не спира, просто се губи връзката и трябва да я настройвам наново. Настройвам я като рестартирам всичко и почна от начало да пиша пароли, да се свързвам и т.н. От прегряването ли е?

Kaкво настройваш на връзката и къде- компютъра или рутера? И все пак това, че е TPLink - ОК, но си има и модел и хардуерна версия, щото и последното е доста важно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто рестартирам рутера, сядам си на лаптопа пиша сайта, който е за контролния панел на рутера и от там му правя настройки - цъкам на Network - след това WAN Connection Type: PPPoE/Russia PPoe и след това имам парола и име дадени ми от интернет доставчикът - въвеждам ги и се кънектвам.

Мисля че това е версията на рутера -  TL - WR740N.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.